Український католицький університет
Команда Українського католицького університету з фасилітатором Андрієм Ставицьким

«Це добре продумана, вдало структурована програма особистого і професійного зростання працівників та управлінців університетів. Програма дає час, простір і знаряддя для впровадження найбільш бажаних і важливих інновацій. Програма показує, як до великої мети можна прийти малими кроками в чітко заданому напрямі» 

Ірина Старовойт, керівник проектів і програм Центру навчальних та інноваційних технологій

Проект

Підтримка та розвиток якості Університету: програми і сервіси   

Презентація результатів участі в Програмі

У рамках участі в Програмі команда Українського католицького університету відвідала Університет Сейнт Мері (Велика Британія) 22-25 листопада 2017 р. У ході робочих зустрічей з понад 30 представниками британського вузу українська делегація сформувала ґрунтовне розуміння принципів атестації та акредитації кадрів у британській вищій освіті, а також особливостей формування освітніх програм на засадах підвищення глобальної конкурентоспроможності випускників. 

Учасники також ознайомилися з цифровими сервісами Університету Сейнт Мері, які використовуються для підтримки викладання, зокрема технологіями віртуальної реальності, допоміжними системами перевірки робіт на плагіат, відео-забезпечення навчального процесу, ведення пакету матеріалів освітнього курсу. 

Зовнішні посилання