Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці в 2015 р. ,  цього року семінари відбулися в Харкові та Полтаві. В листопаді 2016 року ми раді запросити до участі у програмі молодих науковців та дослідників Львова та західного регіону.

«Researcher Connect»  пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заявок на програму Horizon 2020.

«Researcher Connect»  пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів.  Акцент програми  тренінгового семінару - на основних академічних навичках.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми проведемо два однакових семінари у Львові
в наступні дати:

Львів, 3-5 листопада           Національний університет «Львівська політехніка»

Львів, 7-9 листопада           Львівський національний університет ім. І.Франка 

Програма семінару:

1й день

Базовий модуль (Знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); Тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)

2й день

Переконливі пропозиції (як писати ясні, чіткі  і успішні пропозиції)

3й день

Вражаючі презентації (послідовна, крок за кроком розробка, виступи і критика презентації)

Критерії відбору учасників тренінгового семінару:

  • Вік в межах 35 років
  • Володіння англійською мовою на рівні В2 або вище. Рівень володіння мовою може бути підтверджений сертифікатом (IELTS/Cambridge/TOEFL) або, в разі відсутності сертифікатів, буде тестуватися Британською Радою
  • Науково-педагогічна робота у НДІ, університеті, державній чи недержавній науковій організації
  • Міжнародна наукова комунікація (участь у наукових конференціях, проектах,  наукові публікації, міжнародні зв’язки)
  • Якщо Ваша заявка буде успішною та Ваша участь у тренінгу буде підтверджена,  ми попросимо Вас надати лист підтримки від Вашої установи/роботодавця.

Як подати заяву: 

Щоб взяти участь в тренінгу у Львові, потрібно заповнити бланк заявки та надіслати до Британської Ради на електронну пошту UA_IHE@britishcouncil.org.ua

NB:  В темі електронного повідомлення із заявкою потрібно зазначити ResearcherConnectWorkshopLviv.  Кінцевий строк прийому заявок - 20 жовтня 2016.

За довідками, будь ласка, звертайтеся :  Марія Захарова,  Координатор освітніх проектів, Британська Рада в Україні. Тел.: (044) 490 5600.