Shakespeare lives in Ukraine

Для вшанування творчого спадку Вільяма Шекспіра 23 квітня з нагоди 400-ої річниці від дня його смерті Британська Рада в Україні проводить низку заходів.  

Інтерактивна фото-акція Shakespeare Lives

Тисячі відвідувачів цьогорічного фестивалю «Книжковий Арсенал» відсвяткують річницю, одягнувши маски з Шекспірівською айдентикою, розроблені українським клубом ілюстраторів Pictoric. Учасники акції отримають на пам'ять професійні фото, якими можна буде поділитися в соціальних мережах, щоб заявити про свою участь у глобальній кампанії Shakespeare Lives. Акція буде проходити у дворику Мистецького Арсеналу в Києві з 23 квітня з 13.00 до 15.00.

Посли Великобританії, США, Канади, Індії, ПАР та заступник голови місії Австралії беруть участь у глобальній кампанії Play Your Part

Посли англомовних країн (Великобританії, США, Канади, Індії, ПАР та Австралії) в Україні приєдналися до ініціативи Play Your Part в рамках всесвітнього вшанування 400-ліття від дня смерті Вільяма Шекспіра. Вони продекламували свої улюблені рядки із п’єс та сонетів Шекспіра для короткого відео, яке буде поширене через соціальні мережі з хештегом #playyourpart. Гості фестивалю «Книжковий Арсенал» також будуть запрошені приєднатися до кампанії.

Пряма трансляція шоу Shakespeare Live! від RSC

В Україні відбудеться пряма трансляція особливої події - Shakespeare Live! від RSC з Королівського Шекспірівського театру. Це виняткове шоу з Девідом Теннантом у ролі ведучого буде транслюватися вживу 23 квітня о 22.15 в Києві у Multiplex Sky Mall.

Детальніше про подію