Date
Субота 22 жовтня 2016 - 15:00 до Неділя 30 жовтня 2016 - 22:00
Місце проведення
Кінотеатр "Київ", Кінотеатр "Жовтень"

Британська Рада в Україні  у рамках щорічної кінопрограми вже традиційно співпрацює з міжнародним фестивалем «Молодість», який цьогоріч пройде 22-30 жовтня . Ми підтримуємо покази британської частини програми та допомагаємо налагодити співпрацю із фестивалями у Британії.  

Наша головна мета  -  формування культурних зв’язків між Великою Британією і Україною, а також участь у розвитку «Молодості» як потужного європейського кіномайданчика.

Цьогоріч з нагоди 400ліття смерті Вільяма Шекспіра світ вшановує його пам'ять та творчий доробок. Британська Рада спільно із Британським кіноінститутом (BFI) запрошують гостей “Молодості” дослідити кіноспадок великого драматурга.

«Шекспір у кіно» (англ. Shakespeare on Film) – спеціальна програма із близько 20 екранізацій творів Шекспіра, в яких простежується, як британський кінематограф трансформував та переосмислив твори Барда. Програма «Шекспір у кіно» -  частина глобальної ініціативи Shakespeare Lives, організованої Британською Радою та кампанією GREAT Britain. У 2016 році покази у рамках «Шекспір і кіно» відбудуться у понад 100 країнах світу.

Запрошуємо глядачів на 5 показів програми «Шекспір у кіно» Кожна із стрічок вже стала класикою великого екрану. 

Крім того, КМКФ «Молодість» представляє додатковий показ у рамках «Шекспір у кіно» -  японську стрічку «Ран» режисера Акіри Куросави, в основі якої використано шекспірівську трагедію «Король Лір»

Будь ласка, перевірте фестивальну програму для уточнення фінального розкладу та локації показів. Вхід за квитками.