StayHome English - landscape

Незалежно від того, скільки у вас звільнилось часу, десять хвилин чи ціла година, з нашими навчальними матеріалами ви зможете покращити свої навички англійської мови.

ВИЗНАЧІТЬ СВІЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Розпочніть із нашого безкоштовного тесту на граматику та знання слів, що допоможе вам визначити рівень. На основі ваших результатів платформа запропонує вам практичні матеріали, які допоможуть вам покращити ваш рівень.

ВДОСКОНАЛЮЙТЕ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ

Коли ви вже визначили свій рівень, ви можете почати працювати над покращенням своїх навичок аудіювання, письма, обираючи різні типи вправ й інтерактивних завдань.

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ 

За допомогою English for Teens ви маєте змогу продовжувати вчитись та практикувати англійську вдома. На LearnEnglish Teens website ви знайдете аудіо та відео матеріали, які допоможуть у вивченні англійської мови. Знадобиться всього 20-30 хвилин на день, аби побачити відчутний прогрес в опануванні мови.

ПОКРАЩУЙТЕ СВОЮ БІЗНЕС-АНГЛІЙСЬКУ

Відвідайте наш розділ про англійську для бізнесу, щоб покращити свої навички з бізнес-листування, проходження співбесіди та набути необхідних знань з бізнес-тем.