Зараз найкращий час аби розпочати робити те, що вам давно хотілось, але все бракувало часу. Незалежно від того, скільки у вас звільнилось часу, десять хвилин чи ціла година, з нашими навчальними матеріалами ви зможете покращити свої навички англійської мови.

ВИЗНАЧІТЬ СВІЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Розпочніть із нашого безкоштовного тесту на граматику та знання слів, що допоможе вам визначити рівень. На основі ваших результатів платформа запропонує вам практичні матеріали, які допоможуть вам покращити ваш рівень.

ВДОСКОНАЛЮЙТЕ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ

Коли ви вже визначили свій рівень, ви можете почати працювати над покращенням своїх навичок аудіювання, письма, обираючи різні типи вправ й інтерактивних завдань.

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ 

Карантинні обмеження ускладнюють проведення аудиторних занять, але за допомогою English for Teens вони мають змогу продовжувати вчитись та практикувати англійську вдома. На LearnEnglish Teens website вони знайдуть аудіо та відео матеріали, які допоможуть у вивченні англійської мови. Знадобиться всього 20-30 хвилин на день, аби побачити відчутний прогрес в опануванні мови.   

ЗАПИШІТЬСЯ НА НАШІ БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ

Якщо ви шукаєте можливості практикувати англійську, тоді ми радимо приєднатись до одного з наших масових онлайн курсів (MOOCs). Бажаєте дізнатись більше – ми приготували для вас коротку довідку

 

ПОКРАЩУЙТЕ СВОЮ БІЗНЕС-АНГЛІЙСЬКУ

Все більше людей працюють у міжнародних компаніях і зараз чудова нагода, аби покращити свою бізнес-англійську. Відвідайте наш розділ про англійську для бізнесу, щоб покращити свої навички з бізнес-листування, проходження співбесіди та набути необхідних знань з бізнес-тем.

Будьте на зв’язку з нами 

Якщо ви хочете залишатись на зв’язку і отримувати від нас найактуальнішу інформацію з усього світу, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter, а також не забувайте про наш Instagram.

Ми прагнемо створити велику та дружню спільноту людей, що люблять англійську мову та культуру і підтримують один одного.