Study.ua exhibition
Study.ua exhibition
Date
Субота 08 лютого 2014 - 00:00 до Неділя 09 лютого 2014 - 00:00
Місце проведення
Fairmont Grand Hotel, Київ

8 та 9 лютого 2014 року у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбудеться виставка “Навчання за кордоном”, в якій візьмуть участь навчальні закладі з 15 країн світу, серед яких 28 мовних шкіл, коледжів та університетів, а також приватних шкіл-пансіонів з Великої Британії.  

Окрема частина виставки буде присвячена підготовці до складання екзамену IELTS для подальшого навчання у Великій Британії, Канаді, США та інших країнах світу. 

Унікальність освітньої виставки “Навчання за кордоном” полягає в тому, що вперше, окрім представників іноземних навчальних закладів, гості виставки зможуть поспілкуватись безпосередньо зі студентами, які навчались або зараз навчаються в іноземних навчальних закладах.

Відвідувачі зможуть дізнатися про труднощі вступу, особливості навчального процесу, період адаптації та отримати відповіді на свої запитання “з перших рук”; почути поради, яких не зможе надати жодний менеджер або фахівець. На виставку також запрошені батьки студентів, які з радістю поділяться своїм не менш цінним досвідом.

В рамках виставки “Навчання за кордоном” будуть представлені наступні освітні напрямки:

  • Середня освіта (школи, коледжі);
  • Вища освіта (бакалавріат, магістратура);
  • Мовні курси (академічні, спеціалізовані, експрес-курси);
  • Програми додипломної підготовки;
  • Дитячі курси на території престижних шкіл-пансіонів;
  • Мовні курси із проживанням у родині викладача;
  • Дитячі табори із вивченням іноземної мови.

Всі відвідувачі виставки “Навчання за кордоном” зможуть безкоштовно отримати унікальні каталоги учбових закладів та навчальних програм Великої Британії на 2014-2015 рік.

Організатор виставки — Компанія STUDY.UA.

Вхід на виставку безкоштовний, за особистим запрошенням. Отримайте запрошення на сайті організатора.