Британська Рада в Україні обрала переможців українсько-британської програми мистецьких резиденцій SWAP 2016. Шість талановитих британських художників: Харрієт Флеріот, Джин Хі Парк, Джеймі Фіцпатрік, Сара Ліппет, Воган Пілікьян і Сара Тайнан - взяли участь у резиденціях в Україні протягом серпня-вересня 2016 року.

Харрієт Флеріот народилася у Бристолі в 1983 році. Закінчила магістерську програму з перформансу у Королівському коледжі мистецтв у Лондоні. Вона використовує у своїх проектах фізичні рухи, відеотрансляції, вокальні маніпуляції, синтезовані звуки й музику, інсталяції та скульптуру. Харрієт взяла участь у резиденції від Харківської муніципальної художньої галереї під час NonStopMedia Festival (серпень 2016 року).

Джин Хі Парк народилася у Південній Кореї у 1990 році, зараз живе і працює у Лондоні. Вона закінчила магістратуру за спеціальністю скульптура (RCA), і вже взяла участь у багатьох виставках у різних країнах світу. Її практика має витоки з особистого досвіду та досліджень часу, матерії та простору, і набуває форму інсталяцій, об’єктів та перформансів. Вона приїздила до Харкова в резиденцію YermilovCentre (серпень 2016 року).

Джеймі Фіцпатрік народився у Саутпорті у 1985 році. Він отримав ступінь магістра скульптури, брав участь у багатьох виставках у Великобританії (зокрема у New Contemporaries у 2016 році), а також у різних резиденціях у Європі (Франція, Шотландія, Італія). В Україні він продовжить дослідження авторської скульптурної практики, поєднуючи костюми, сценічний дизайн, з перформансом та взаємодією із публікою. Джеймі приїздив на півострів Бирючий, що біля Азовського моря, щоб працювати у Biruchiy Contemporary Art Project (вересень 2016 року).

Сара Ліппет народилася в Лондоні у 1984 році. Вона вивчала візуальну комунікацію та ілюстрацію. Заснована на малюванні, практика Сари зосереджена на розробці наративів про життя громад та окремих людей через особисте дослідження художниці. Вона опублікувала декілька книжок і працювала ілюстратором у редакціях The Guardian, The New York Times. Сара приїздила до Києва, щоб взяти участь у The Muzychi Expanded History Project (вересень 2016 року).

Воган Пілікьян народився у Лондоні у 1974. Після вивчення  класичної філософії та санскриту в Оксфорді та Кембриджі  він переїхав до Гарварду для вивчення фотографії, образотворчого мистецтва, анімації та виробництва фільмів. Його практика поєднує перформанс. живопис, скульптуру та роботу зі звуком. Він створив низку відзначених нагородами фільмів та перформансів, та поїхав у Закарпаття, щоб взяти участь у резиденції у Sorry, no rooms available’s residence programme (вересень 2016 року).

Сара Тайнан народилася у Дубліні у 1986. Має диплом магістра живопису Королівського коледжу мистецтв у Лондоні. Сара співпрацювала із Джеремі Деллером над масштабним муралом  у британському павільйоні на Венеціанській бієнале у 2013 році (за підтримки Британської Ради). У її творчому доробку живопис, малюнок, фотографія та ілюстрація. Вона перебувала на резиденції у 33 Soshenko Art Studios у Києві (вересень 2016 року).