КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ: 30 листопада 2019 року | 14.00

Якщо ви викладач англійської мови і мешкаєте поза межами Сполученого Королівства, ви можете подати документи на стипендію Освітнього фонду А. С. Горнбі, яка щорічно надається магістрам викладання англійської мови (ELT) в університеті Уорвіка. Стипендія дійсна на навчання у період з жовтня 2020 року по вересень 2021 року. 

Стипендії покривають усі витрати в Британії і  включають щомісячну виплату на житло та витрати на проживання, вартість навчання, зворотні авіаквитки, візу та вартість мовного екзамена.

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ?

Кандидати повинні мати досвід викладання англійської мови щонайменше протягом 3 років та завершену університетську освіту. Кандидати також повинні знати англійську мову на рівні, якого вимагає університет. Зазвичай він оцінюється за IELTS (або іншим визнаним мовним тестом)  –  претенденти повинні мати загальний бал IELTS 6,5, найменший бал у кожній з категорій 6,0 і 6,5 у письмі. Стипендії Горнбі спрямовані на підтримку досвідчених викладачів англійської, які мають потенціал, аби зробити вагомий культурний внесок у викладання англійської та для викладачів у своїй країні.

ПРОЦЕС ВІДБОРУ

Кандидатів обирають у чотири етапи. На першому етапі оцінюється якість заповнення анкети. На другому етапі обраних претендентів запрошують на співбесіду в офіс Британської ради у країні їх походження. На третьому етапі обрані кандидати подають заявку до університету. На четвертому етапі кандидатів, які перемогли, приймають до університету. Лише на цьому етапі кандидати отримують підтвердження надання стипендії. 

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Якщо ви хочете подати заявку на стипендію Горнбі, будь ласка, перейдіть на наш глобальний сайт з викладання англійської, де ви можете знайти більш детальну інформацію та документ "Інформація для кандидатів на стипендію Горнбі". Будь ласка, перш ніж заповнювати онлайн-анкету, знайдіть всю інформацію, яка вказана в документі, оскільки перервати процес заповнення та повернутися до нього пізніше можливості немає.

Зовнішні посилання