Англійська мова для державних службовців

Про проект

Основна мета проекту – удосконалення та розвиток умінь володіння англійською мовою професійного спрямування, поглиблення знання та розуміння відповідної лексики (термінології), а також набуття мовних навичок задля успішного використання англійської мови для виконання своїх службових обов’язків.

Учасники проекту - державні службовці, які представляють Україну на світовій арені.

Основні етапи проекту

У лютому та березні 2012 року 330 державних службовців взяли участь у пілотній фазі проекту.

Другий етап проекту розпочався у вересні 2012 року і до березня 2013 року до участі у проекті було залучено 780 державних службовців. Проект реалізувався у Києві і Автономній Республіці Крим (у містах Сімферополь і Севастополь).

Вісім урядових установ приєдналися до проекту послідовно з грудня 2013 року до березня 2014 року, а у вересні 2014 року долучились ще три урядові установи. Впродовж цього періоду 224 години навчальних занять було проведено групою висококваліфікованих викладачів для 300 державних службовців. Третя фаза проекту завершилася у березні 2015 року.

Квітень 2015 року - березень 2016 року визначений як четвертий етап проекту. У квітні 2015 року 16 викладачів працювали вже з 400 державними службовцям. У листопаді 2015 року до проекту приєднались більше 100 державних службовців  Адміністрації Президента України, а  кількість викладачів збільшилася до 22.

Протягом усього часу впровадження проекту Англійська мова для державних службовців  Британської Ради в Україні учасниками проекту стали: Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Адміністрація Президента України, Міністерство закордонних справ та Дипломатична академія, Міністерство юстиції України, Міністерство освіти і науки України, Державна фіскальна служба України, Міністерство культури України, Державна служба фінансового моніторингу, Міністерство молоді і спорту України, Національна академія прокуратури України.

Зовнішні посилання