«Teaching for Success» це інтегрований підхід для покращення якості викладання та навчання.

Держава, освітні інституції та міжнародні агенції проводять постійне вдосконалення фахової майстерності вчителів. Ми розробили «Teaching for Success», щоб допомогти вам покращити якість викладання. 

Дізнавайтеся більше про «Teaching for Success» та про те, чим це може вам допомогти.

НОВА СИСТЕМА ФАХОВОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Ефективний фаховий розвиток це основне положення «Teaching for Success». Наш підхід є дуже гнучким, щоб відповідати особливим потребам як держави, так і вчителів.

Усі вчителі у світі повинні мати доступ до якісного професійного розвитку, які вдосконалять їхню практику та успішність навчання їхніх учнів.

ЗАВАНТАЖУЙТЕ БЕЗКОШТОВНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ТРЕНЕРІВ

«Teaching for Success» містить в собі великий спектр навчальних можливостей для вчителів та тренерів, від офіційних курсів та сертифікатів до інших неофіційних активностей. Всі вони можуть бути поєднані, щоб відповідати вашим конкретним потребам. Дізнайтеся більше і завантажуйте безкоштовні ресурси.

 

РОЗВИТОК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УСІХ ПРЕДМЕТІВ

«Teaching for Success» підходить для вчителів усіх предметів і містить в собі технології, що підходять для кожного конкретного контексту. Він також особливо зосереджений на викладанні англійської мови. Система включає якісний тренінг для вчителів та спеціальні ресурси для вчителів англійської мови.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ОСВІТНЬОЇ СИСТЕМИ, ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ

«Teaching for Success» вдосконалить вашу освітню систему, зробить її більш сучасною та ефективною. Наші тренінги допомагають вчителям краще працювати у класі і отримувати кращі результати від учнів. Вони допомагають вчителям брати на себе відповідальність за власний професійний розвиток.

ДОСВІД ТА ПРОФЕСІЙНІСТЬ

Наш підхід побудований на міжнародному багатолітньому досвіді Британської Ради у допомозі вдосконалити якість навчання і викладання в освітніх системи різних держав.

Зовнішні посилання