Політично-мистецький трилер за п’єсою драматурга Девіда Едгара.

«Це п’єса про тендітність життя. Це п’єса – застереження, п’єса – набат» – режисер Лариса Діденко.

Вистава розрахована на дорослу аудиторію.

Закинута балканська церква на перетині шляхів різних завойовників раптом стає перехрестям різних культур. Знайдена тут унікальна середньовічна фреска з’являється на сцені як яблуко розбрату, перетворюючись далі і на заложницю, і на жертву. Майже детективна історія затягує глядача у міцний клубок гострих тем сучасності – розбрат, тероризм, біженці. З недавнього часу усе це дуже знайоме і українцям. Тож, на питання, які піднімає вистава, рано чи пізно доведеться відповідати і нам. Що ми хочемо будувати – нову Вавилонську вежу чи мости та шляхи до порозуміння? Оберемо ізоляцію чи приймемо дар П’ятидесятниці – мову людяності?

Автор тексту – видатний британський драматург Девід Едгар. Його п’єса Pentecost/ «П’ятидесятниця» здобула звання «Кращої п’єси року» у Великій Британії у 1994р.

Постановка є одним із переможців конкурсу Taking the Stage 2018 і створюється за підтримки Британської Ради в Україні

Режисер-постановник: Лариса Діденко

Художник-постановник: Богдан Поліщук

Музика: Богдана Бончук, Андрій Сілецький

Пластика: Людмила Пернепесова

Художник по світлу: Світлана Коренькова

Асистент режисера: з. а. України Ольга Гапа

Менторка проекту від Британської Ради – британська режисерка Керолайн Стайнбайс.

Актори:

Анастасія Хавунка, Дмитро Бартков, Ігор Гулюк, Андрій Сілецький, Андрій Росчіс, Олександр Чешеров, Ігор Данчук, з. а. України Ольга Гапа, Богдана Бончук, Катерина Волівецька, Юлія Кузьмяк, Юрій Курило, Олена Крилова, Ярослав Дерпак, Леся Шкап’як, Олександр Трифонюк, Наталія Білан.