Shell project update

Дорадчий оціночний комітет Конкурсу проектних пропозицій для нетехнічного компоненту проекту «Український інститут газу нетрадиційних джерел» закінчив оцінювання поданих заявок та визначив сім проектів, із заявниками яких незабаром розпочнеться подальша співпраця. Заявники, чиї проектні пропозиції не пройшли відбір, будуть повідомлені про це до 23 червня 2014 р.

Нагадаємо, що нещодавно Британська Рада та «Шелл» оголосили конкурс проектних пропозицій для університетів, науково-дослідницьких інститутів, громадських організацій, аналітичних центрів та інших організацій. Наразі дорадчий оціночний комітет здійснив відбір заявок з наступних тематик:

  • Природний газ як джерело енергії в Україні;
  • Кращі світові практики захисту навколишнього середовища під час реалізації проектів з розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів;
  • Соціально-економічні переваги від реалізації проектів з розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів для місцевих громад, району та регіону.

До комітету увійшли досвідчені експерти з відповідними знаннями в енергетичній, соціально-економічній та/або екологічній сферах.

Детальніша інформація про членів Комітету.

Дивіться також