Twelth night
Twelth night

Британська Рада спільно з арт-об’єднанням CoolСonnections у рамках фестивалю «Британський театр у кіно» представляють спеціальний показ однієї з найсмішніших комедій Вільяма Шекспіра.

З нагоди світового турне театру «Shakespeare’s Globe» та показу вистави «Гамлет» у Києві, 23 травня о 20:30 у культурному центрі «Київ» відбудеться демонстрація вистави «Дванадцята ніч». Це кумедна історія про вкрай заплутані романтичні стосунки при дворі графині Олівії. На сцені глядачі побачать коміка Стівена Фрая, для якого «Дванадцята ніч» стала першою театральною роллю за 18 років, а також Марка Райленса – відомого театрального актора та багатьох інших у незвичайних амплуа. До речі, усі ролі грають виключно чоловіки.

Перший показ вистави в Україні пройшов у квітні та зібрав повний зал. Не пропустіть можливість переглянути комедію «Дванадцята ніч» та 3 години посміятися від душі.

Виставу представлять особливі гості – Том Бьорд, продюсер театру «Shakespeare’s Globe», та Домінік Друмгул, художній керівник театру та режисер постановки «Гамлет».

Квитки на «Дванадцяту ніч» можна придбати тут.