Публічна лекція Ліз П'ю
Публічна лекція Ліз П'ю

15 квітня о 19:00 Единбурзька бізнес-школа Східна Європа спільно з Британською Радою в Україні проведуть бізнес-зустріч з Ліз П’ю, арт-консультантом Британської Ради на тему «Креативність та культура – конкурентні переваги для бізнесу у сфері співпраці з креативною економікою».

Ліз П’ю започаткувала невелику мистецьку компанію, що з часом переросла в  одну з найбільш визнаних у Британії. У період економічного занепаду у колись промислово розвинутому центрі північно-західної Англії їй вдалося розбудувати компанію з грошовим оборотом у 3 млн фунтів стерлінгів. Компанія Walk the Plank - об’єднання митців та ініціативних людей, які мають на меті запроваджувати зміни у суспільстві на локальному, регіональному та глобальному рівнях. Роботи компанії представлені на фестивалях, святкуваннях та заходах по усьому світу.

Бізнес Ліз розвивався паралельно із економічними змінами у Манчестері. Одне з розвинених англійських міст у сфері традиційного виробництва, видобутку вуглю та текстильного підприємства втратило свою бувалу міць. Манчестеру треба було шукати нові шляхи розвитку – у сфері економіки знань та співпраці приватного сектору з мистецьким.

Ліз поділиться зі слухачами своїм баченням успішного арт-бізнесу. Відповість на питання, як зробити мистецтво прибутковою справою та поєднати креативну і фінансову складові.

Ліз досвідчений спікер з розумінням соціо-економічної ситуації нашої країни, яка протягом 6 місяців розвивала співпрацю між Британською Радою та культурними центрами України та Великої Британії.

Виступ англійською мовою триватиме 35-40хв, 45ха буде відведено на питання та обговорення.

Зовнішні посилання