Нещодавно до програми Британської Ради «Англійська мова для державних службовців» приєдналися співробітники Адміністрації Президента. Починаючи з 1 листопада три групи чиновників вивчатимуть разом із викладачами Британської Ради англійську мову.

«Усі учасники програми пройшли попереднє тестування з визначення рівня володіння мови та на регулярній основі займатимуться по 2 години іноземною мовою», - поділився заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

Нагадаємо, що програма «Англійська мова для державних службовців» була започаткована у 2011 році та триватиме до кінця березня 2015 року. Учасниками програми стали співробітники вищої та середньої ланки апарату Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Міністерства освіти, Міністерства закордонних справ та Міністерства юстиції України, а віднедавна і Адміністрація Президента. Їхня загальна кількість нараховує близько 300 осіб. Відповідно до потреб та запитів державних службовців Британська Рада розробила спеціальні навчальні програми з урахуванням специфіки діяльності – юридичної, освітньої та міжнародної.

Мета програми:

  • Підвищувати рівень володіння англійської мови державних службовців, які відповідають за питання євроінтеграції та представляють Україну на міжнародній арені;
  • Поглиблювати фаховий словниковий запас;
  • Підтримувати євроінтеграційні прагнення України.