GREAT Higher Education Day

15 листопада в Києві пройде GREAT Higher Education Day – спеціалізована виставка-зустріч з представниками провідних вищих навчальних закладів та коледжів довузівської підготовки Великої Британії. Захід, що вперше організований в Україні Британською Радою, відбудеться за підтримки посольства Великої Британії. Церемонію відкриття виставки відвідає Саймон Сміт, посол Великої Британії в Україні..

GREAT Higher Education Day стане по-справжньому значущою подією для тих, хто обирає кращу європейську освіту для себе та своїх дітей. В унікальному за своїм форматом та наповненням освітньому проекті від Британської Ради візьмуть участь як широкопрофільні, так і вузькоспеціалізовані університети Великої Британії, серед яких: Anglia Ruskin University, University of the Arts London, Cardiff University, University of Central Lancashire та University of Westminster. Провідні британські центри довузівської підготовки представлять: International study centres, Bellerbys college in the UK, а також Bell English та Cambridge Education Group.

Відвідувачі виставки зможуть особисто поспілкуватися з представниками навчальних закладів, які приділять особливу увагу кожному охочому, щоб максимально задовольнити їхні індивідуальні запити. Протягом дня у двох конференц-залах будуть проходити ексклюзивні семінари та майстер-класи від представників британських навчальних закладів, а також майстер-клас із проходження IELTS тесту та пробний урок по інноваційній системі навчання myClass. Розклад майстер-класів незабаром буде розміщено на сайті Британської Ради.

Серед зареєстрованих он-лайн учасників, а також всіх відвідувачів заходу будуть розіграні сертифікат на безкоштовне проходження тесту IELTS, 3 пробних іспити та безліч інших цінних призів від партнерів GREAT Higher Education Day.

«На сьогоднішній день Великобританія займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку освітніх послуг. Британська Рада як міжнародна організація всіляко сприяє отриманню українцями якісних знань найвищого рівня та долучає їх до світової культурної спадщини. Дуже приємно, що сучасне покоління усвідомлює важливість міжнародної кваліфікації, адже саме прагнення до світової інтеграції та інтернаціональне бізнес-середовище, що швидко розвивається, відкривають нові горизонти перед нашими співвітчизниками й допомагають виводити український бізнес на якісно новий рівень розвитку», - коментує Наталя Василюк, в.о. директора Британської Ради в Україні.

GREAT Higher Education Day пройде 15 листопада з 12:00 по 18:00 за адресою бульвар Тараса Шевченка, 12 (зал «Атріум» Національного музею Тараса Шевченка).

Дивіться також