У листопаді 2014 року Британська Рада спільно з Університетом Назарбаєва (м. Астана) зібрали представників влади, університетів, коледжів та бізнесу Казахстана, Великої Британії та сусідних країн на конференції SEE into the Future.

Це наша захоплива ініціатива у Східній та Південній Європі та Центральній Азії, який займається питаннями освіти, підприємництва та зайнятості. #SeeIntoTheFuture – це значно більше ніж просто конференція; вона включає також онлайн-опитування, дискусії та мовні конкурси.

Цьогороку понад 1500 студентів взяли участь у онлайн-опитуванні та відповіли на запитання, наскілько добре їхні університети готують їх до ринку праці. Генератор випадкових чисел вибирав переможців серед учасників країн регіонів, включаючи Україну.

Раді оголосити, що щасливою переможцею з України стала Естер Устимчук – студентка 2 курсу факультету романо-германської філології Ніжинського Національного університету. Вона вивчає англійську та німецьку мови, грає на фортепіано та гітарі, співає в університетському хорі та обожнює читати Чарльза Дікенса.

Дізнайтеся більше про конференцію #SeeIntoTheFuture за посиланням.

Почитайте думки британських та міжнародних експертів про нинішню стан справ у сфері освіти, підприємництва та зайнятості у серії онлайн-публікацій.