Разом із SBID Ukraine та DonStream Education Group ми започаткували нові категорії конкурсу для молодих спеціалістів Get me to the Top Ukraine, а саме - Universal Product Design і Public Space. Головне завдання для конкурсантів - створити дизайн продуктів та публічних просторів, враховуючи потреби людей з інвалідністю, людей похилого віку та дітей.

Участь можуть взяти лише студенти напрямку дизайн інтер'єру та архітектури (5-6 курс), а також - молоді спеціалісти, не більше 2 років від випуску. Переможці конкурсу отримають майстер-клас від фахівців з Лондонського університету мистецтв та місце у тренінгу Creative Enterprise Ukraine. 

Конкурс Get me to the Top Ukraine для молодих архітекторів та дизайнерів інтер'єру на теренах України започаткований представництвом Асоціації британського та міжнародного дизайну SBID (The Society of British and International Design). Цей конкурс є одним із напрямків діяльності SBID в усьому світі та Україні. Конкурс проводиться з метою пошуку талановитих студентів та їх подальшого патронату, який сприятиме поштовху до зростання, інновацій та нових можливостей для молодих спеціалістів.

Нові напрямки у конкурсних завданнях категорій Universal Product Design і Public Space започатковані завдяки співпраці British Council Ukraine, UAL: University of the Arts London, DonStream Education Group та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України. Партнером та експертом з питання Універсального Дизайну виступає Програма розвитку ООН в Україні. Сам конкурс вже вдруге відбудеться за ініціативи представництва Асоціації міжнародного та британського дизайну SBID Ukraine.

Універсальний предметний дизайн

Опис проекту

Універсальний дизайн (або "дизайн для всіх") - це дизайн предметів, середовища, програм та послуг, покликаний зробити їх максимально придатними для використання всіма категоріями людей без необхідності адаптації чи спеціального дизайну незалежно від їх віку та статі, параметрів тіла, з урахуванням різних функціональних можливостей тощо. Універсальний дизайн не виключає допоміжних пристроїв для конкретних груп людей з інвалідністю, де це необхідно. Використовуйте розумні технології, щоб створити максимально функціональні предмети.

Представлені проекти можуть бути:

  • спеціалізовані предмети (розумні пристосування) призначені для людей із певними функціональними порушеннями (фізичними, сенсорними, когнітивними);
  • універсальні предмети, які враховують різні можливості та функціональні обмеження користувачів і можуть бути застосовані різними людьми без обмежень.

Деталі та технічні вимоги тут.

Партнер конкурсу Національна Асамблея людей з інвалідністю України запропонувала розповісти конкурсантам про проблеми, які мають бути враховані при підготовці проекту. Охочі скористатись такою нагодою, звертайтесь за e-mail: support@naiu.org.ua

Більше інформації за посиланням.

Дизайн громадського приміщення

Опис проекту

Розробити концепт ідеї вхідної групи та прилеглої до неї частини другого поверху головного корпусу Мистецького арсеналу, площею до 600 кв.

Другий поверх Мистецького арсеналу активно використовується для виставок та мистецьких заходів. Відсутність ескалатора або ліфта створює бар'єр для певних груп людей, тому головною метою є подолання і вирішення цієї проблеми шляхом полегшення доступу. Важливе завдання цієї категорії - це розробка дизайну інтер'єру з урахуванням потреб людей з функціональними порушеннями. Потрібно вивчити тему та розробити проект, керуючись державними будівельними нормами, санітарними правилами та стандартами.

Деталі та технічні вимоги тут.

Партнер конкурсу Національна Асамблея людей з інвалідністю України запропонувала розповісти конкурсантам про проблеми, які мають бути враховані при підготовці проекту. Охочі скористатись такою нагодою, звертайтесь за e-mail: support@naiu.org.ua

Більше інформації за посиланням.

Ключові дати

Старт конкурсу: 1 вересня 2017 року.

Дедлайн подачі проектів: 26 січня 2018 року.

Імена фіналістів буде оголошено 23 лютого 2018 року.

Переможці будуть визначені 15 березня 2018 року на урочистій церемонії.  

Зовнішні посилання