Спільно з британською агенцією з інновацій Nesta представляємо міжнародну навчальну програму для підприємців із креативних індустрій – Creative Enterprise. Географія Сreative Enterprise охоплює понад 20 країн світу та є доступною для представників усіх секторів креативної економіки. З 2019 року Creative Enterprise Ukraine стала частиною нової програми ЄС House of Europe.

Основний елемент програми – тренінг Creative Enterprise Ukraine. Зазвичай навчання відбувається офлайн впродовж трьох днів. Зважаючи на пандемію COVID-19, ми розробили онлайн-версію тренінгу, що триває сім днів. Тренінг дасть можливість зробити оцінку вашого існуючого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку. В основі методології – посібник Nesta Бізнес у сфері креативних індустрій. Тренінги проводять українські фасилітатори, акредитовані Nesta.

Станом на березень 2021 року Британська Рада провела 31 тренінг Сreative Enterprise Ukrainе у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Житомирі та Івано-Франківську. Навчання пройшли 649 підприємців-початківців. Всі вони є представниками культурних та креативних індустрій. Дізнайтесь більше тут

Випускники тренінгів отримують доступ до двох інших елементів Creative Enterprise Ukraine – можливостей підтримки для випускників та спільноти випускників.

Для кого Creative Enterprise Ukraine? 

  • Креативні підприємці, які мають існуючий бізнес у таких секторах як архітектура, видавництво та література, візуальне мистецтво і фотографія, дизайн (інтер'єрів, прикладний, графічний, та інші), IT, цифрові медіа, комп'ютерні ігри, кіно, креативні хаби, мода, музеї, галереї та бібліотеки, музика, перформативні мистецтва, реклама та маркетинг, ремесла, телебачення та радіо.
  • Майбутні підприємці, які мають сформовану ідею для бізнесу в одному із вищеперелічених секторів. 

Перевага надається бізнесам до двох років.

У цьому розділі