Спільно з британською агенцією з інновацій Nesta представляємо міжнародну навчальну програму для підприємців з усіх секторів креативних індустрій – Creative Enterprise. Географія Сreative Enterprise охоплює понад 20 країн світу. З 2019 року Creative Enterprise Ukraine стала частиною програми ЄС House of Europe.

Основний елемент програми – тренінг Creative Enterprise Ukraine. Він дасть учасникам можливість зробити оцінку існуючого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку. В основі методології тренінгу – посібник Nesta «Бізнес у сфері креативних індустрій». Тренінги проводять українські фасилітатори, акредитовані Nesta. Тренінг Creative Enterprise Ukraine відбувається у двох форматах – офлайн або онлайн. В офлайн навчання триває три дні, а онлайн-версія передбачає залучення учасників впродовж семи робочих днів. 

Станом на жовтень 2022 року Британська Рада провела 37 тренінгів Сreative Enterprise Ukrainе, вони залучили 775 підприємців-початківців з різних міст України. Під час організації тренінгів ми співпрацювали із хабами та мистецькими організаціями у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Житомирі та Івано-Франківську. Дізнайтесь більше про наших партнерів тут

Після завершення навчання випускники тренінгів отримують доступ до двох інших елементів Creative Enterprise Ukraine – можливостей підтримки для випускників та спільноти випускників.

Для кого Creative Enterprise Ukraine? 

  • Підприємці, які представляють вже існуючий бізнес або проєкт у таких секторах креативних індустрій: архітектура, видавництво та література, візуальне мистецтво і фотографія, дизайн (інтер'єрів, прикладний, графічний, та інші), IT, медіа, комп'ютерні ігри, кіно, креативні хаби, мода, музеї, галереї та бібліотеки, музика, перформативні мистецтва, реклама та маркетинг, ремесла,
  • Майбутні підприємці, які мають сформовану ідею для бізнесу в одному із вищеперелічених секторів. 

Перевага надається бізнесам до двох років.

У цьому розділі