Спільно з британською агенцією з інновацій Nesta представляємо міжнародну навчальну програму для підприємців із креативних індустрій – Creative Enterprise. Географія Сreative Enterprise охоплює понад 20 країн світу, в Україні програма стартувала у 2015 році. З 2019 року Creative Enterprise Ukraine стала частиною програми ЄС House of Europe.

Основний елемент програми – тренінг Creative Enterprise Ukraine. Він дасть можливість зробити оцінку вашого існуючого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку. В основі методології – посібник Nesta "Бізнес у сфері креативних індустрій". Тренінги проводять українські фасилітатори, акредитовані Nesta. Зазвичай навчання відбувається офлайн впродовж чотирьох днів. Зважаючи на пандемію Covid-19, у 2020 році ми розробили онлайн-версію тренінгу.  

Станом на грудень 2020 року Британська Рада провела 31 тренінг Сreative Enterprise Ukrainе. Навчання пройшли 649 підприємців-початківців у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Житомирі та Івано-Франківську. Дізнайтесь більше тут.

Випускники тренінгів отримують доступ до двох інших елементів Creative Enterprise Ukraine – можливостей підтримки для випускників та спільноти випускників.  

Для кого Creative Enterprise Ukraine? 

  • Креативні підприємці, які мають існуючий бізнес у таких секторах: архітектура, видавництво та література, візуальне мистецтво і фотографія, дизайн (інтер'єрів, прикладний, графічний, та інші), IT, цифрові медіа, комп'ютерні ігри, кіно, креативні хаби, мода, музеї, галереї та бібліотеки, музика, перформативні мистецтва, реклама та маркетинг, ремесла, телебачення та радіо.
  • Майбутні підприємці, які мають сформовану ідею для бізнесу в одному із вищеперелічених секторів.

Перевага надається бізнесам до двох років.

У цьому розділі