Британська Рада оголошує переможців конкурсу підтримки проектів соціальної дії програми «Активні Громадяни» для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. 69 проектів було підтримано на загальну суму 965 399,00 гривень, власний внесок та внесок інших партнерів становить 832 479,00 гривень. Команди реалізуватимуть проекти з грудня до кінця квітня 2019 року.

Назва Місце проведення Партнерська організація Підтримка Британської Ради Власний внесок та внесок інших партнерів Мета проекту
Radiopulse с. Гребінка, Київська обл.  ГО «Місто активних громадян» 11 715 0 Донесення інформації, актуальних новин та авторських пісень шляхом проведення радіо у ОНЗ Гребінківський НВК
Творчий рух: створи простір для творчого розвитку сам м. Суми ГО «Місто активних громадян» 14 980 0 Створення комфортного молодіжного творчого центру для допомоги молоді у реалізалізації свого творчого потенціалу і талантів із використанням неформальних та інформальних навчальних методів; корисного і раціонального дозвілля.
Два колеса м. Вижниця, Чернігівська обл.   ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку»  12 250 2 600  Популяризація міста Вижниця як міста, що підтримує сталі види транспорту, шляхом створення та облаштування місця, де можна самостійно здійснити дрібний ремонт (накачати будь-яке колесо, закрутити гайку, налаштувати перемикач швидкостей, відрегулювати гальма тощо) двоколісної техніки — велосипедів, самокатів, а також дитячих колясок, інвалідних візків та ін.
#LifeZone# м. Сміла, Черкаська обл. Черкаський державний технологічний університет 15 000 1 750 Урізноманітнити міський ландшафт, встановивши у центрі міста маленький парк-лавку для відпочинку та  спілкування городян. А також створити простір для соціальної інтеракції, покращити екологічний стан, змінити життя громади на краще.
Живі історії м. Ніжин, Чернігівська обл. ГО «Чернігів європейський» 14 500 9 220 Cтворення літературно-театральних вистав з елементами арт-терапевтичних майстер-класів для дітей молодшого шкільного та дошкільного віку з особливими освітніми потребами, що які перебувають на обліку КП Ніжинської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» (м. Ніжин), для розвитку культури діалогу, співтворчості, співучасті, емпатії, прийняття іншого за допомогою сучасних методик театрального мистецтва.
ФінКультурний марафон  м. Чернігів ГО «Чернігів європейський» 14 910 5 800  Підвищення фінансової культури та грамотності учнівської молоді, жителів та органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад шляхом використання інтерактивних методів навчання, що сприятиме формуванню їх розсудливої поведінки в управлінні як особистими фінансами, так і фінансовими ресурсами місцевих громад. 
Театр всіх можливостей  м. Новопсков, Луганська обл. Кризовий медіа центр «Сіверський Донець» 14 942 2 300 Розвиток творчого потенціалу учнів Новопсковського аграрного ліцею і дітей з інвалідністю; навчання цільової аудиторії проекту основам театральної майстерності, менеджменту культурних проектів, принципам ненасильницької комунікації; просування інклюзивних принципів в Новопсковської громаді через театральну студію, де будуть займатися діти з інвалідністю
Установка енергоефективного ліхтаря на дитячому майданчику в місті Золоте м. Золоте, Луганська обл. Кризовий медіа центр «Сіверський Донець» 15 000 5 000 Сприяти організації безпечного дозвілля дітей та підлітків у зоні ООС (м Золоте-1, Луганська область); популяризувати принципи сталого розвитку та використання відновлюваних джерел енергії в Луганській області
Молодіжний куточок   м. Полтава ГО «Культурний Діалог» 15 000  1 600 Облаштування простору для відпочинку студентів Полтавського політехнічного коледжу НТУ «ХПІ» під час перерв та вільного часу для забезпечення активізації згуртованості студентів та працівників коледжу, організації змістовного дозвілля в комфортному просторі та підвищення активності молоді шляхом об’єднання зусиль студентів, працівників та батьківської громади.
Щаслива і згуртована селянська родина – запорука успішної громади с. Шилівка, Полтавська обл. ГО «Культурний Діалог» 15 000 96 346 Мета проекту полягає у приверненні уваги громадськості до проблем молоді, їх активності шляхом створення зони відпочинку в селі Шилівка Решетилівського району.
Село без сміття с. Потічок, Полтавська обл. ГО «Культурний Діалог» 15 000 8 000 Унеможливити вивіз сміття на околицю села.
Альбом спогадів м. Бердичів, Житормирська обл. ГО «Культурний Діалог»  15 000 15 650 Активізувати єврейську громаду міста через спільну пошукову роботу над документами, фотографіями  для спільного створення « Альбому спогадів»,  тим самим актуалізувати поліетнічну історію Бердичева.
Майстерня графіки м. Полтава ГО «Культурний Діалог»  15 000  0 Проект спрямований на побудову діалогу між внутрішньо переміщеними особами, місцевими мешканцями та членам сімей учасників АТО, інтеграцію вищевказаних категорій населення в культурне середовище м. Полтава шляхом творчої співпраці з представниками місцевої мистецької спільноти. Додатковою метою є надання можливості для мистецької самореалізації учасників проекту.
Центр Вічної Весни с. Кам'яні Потоки, Полтавська обл. ГО «Культурний Діалог»  15 000   2 000 Створення належних та естетичних умов для занять східними та національними єдиноборствами молоді Кам’янопотоківської громади, шляхом ремонту та трансформації підвального приміщення на базі Кам’янопотоківського Центру культури і дозвілля.
 Арт-студія «Сreative»  м. Гадяч, Полтавська обл. ГО «Культурний Діалог»   15 000   7 800  Допомога особливим дітям, дітям з сімей внутрішньо переміщених осіб, сімей учасників АТО, багатодітних сімей та дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, шляхом проведення занять з арт-терапії у м. Гадяч. 
Лаунж зона у дитячій бібліотеці Простір «Моє місце» м. Бердичів, Житормирська обл. ГО «Культурний Діалог»   15 000   13 500 Залучення батьків та дітей для спільного створення неформального осередку для творчості та загального відпочинку батьків і дітей, а також для громади міста на базі Бердичівської міської бібліотеки для дітей.
SmartKids+CleanWater м. Чигирин, Черкаська обл. ГО «Вільний простір» 14 975 2 800 Підвищити рівень обізнаності дбайливого ставлення до джерел питної води та екологічної освіти по темі властивостей води серед учнів шкіл, які входять до новоствореної Медведівської ОТГ шляхом проведення навчально-пізнавальної дослідницької програми та створення дослідницької групи серед дітей та молоді протягом листопада — грудня 2018 року та січня — лютого 2019 року.
Школа Громадської Активності в Чигирині м. Чигирин, Черкаська обл.  ГО «Вільний простір»  14 625 4 835 Посилення спроможності мешканців Чигирина (ОТГ) створювати реальні зміни в своєму місті чи селі шляхом проведення спеціалізованого навчання у Школі Громадської Активності та забезпечення розробки і реалізації спільного соціального проекту у листопаді 2018 року — січні 2019 року.
Шкільна велопарковка с. Тіньки, Черкаська обл.  ГО «Вільний простір»  15 000 0 Організувати місце для парковки велосипедів учнів нашої школи. 
Зупинки в селі Кунин — креативний етнопростір   с. Кунин, Рівненьска обл. ГО «Інфохаб» 15 000 9 000  Підвищення комфортного очікування транспорту в селі Кунин, шляхом встановлення двох зупинок  громадського транспорту; облаштування їх і трьох наявних зупинок інформаційними та дитячими зонами та оформлення в українському стилі.
Налагодження взаєморозуміння між різними поколіннями людей з використанням засобів театрального мистецтва м. Житомир ГО «Інститут креативних інновацій» 15 000 2 000  Засобами спільної творчої діяльності в процесі створення та постановки вистави, виробити шляхи, методи і засоби співпраці, взаєморозуміння, взаємосприйняття, прийняття один одного представниками різних поколінь і налагодження комфортних взаємин і спілкування між поколіннями.
Чулаківські арт смітнички: естетично та чисто с. Чулаківка, Херсонська обл. Благодійний фонд «Об'єднання» 14 759 6 334 Покращення екологічної ситуації в селі та забезпечення сталого розвитку шляхом встановлення однакових арт-смітничок на території громади та налагодження дружніх відносин між мешканцями Чулаківської ОТГ Голопристанського району.
Впровадження роздільного збору сміття в ОСББ «Добродвір» с. Білозерка, Херсонська обл. Благодійний фонд «Об'єднання» 14 200 9 000  Об'єднання та активізація мешканців ОСББ «Добродвір» (Білозерка) для впровадження роздільного збору сміття  та облаштування майданчика для встановлення контейнерів.
Майбутні чемпіони с. Білозерка, Херсонська обл. Благодійний фонд «Об'єднання»  14 800 5 200 Популяризація спорту та здорового способу життя в Білозерській громаді шляхом оновлення матеріально-технічної бази спортивної школи та проведення спортивного фестивалю  
Квест-кімната «Таємниця фараона»  м. Олександрія, Кіровоградська обл. ГО «Європейський клуб» 15 000 27 425  Спільною працею волонтерів, активних та небайдужих громадян створити єдину в місті квест-кімнату, в новій формі інтелектуального, змістовного та культурного дозвілля, націлену на згуртування громади міста (дітей, молоді, сімей, робочих колективів). Реалізація проекту подасть гарний приклад іншим громадам для створення подібних проектів. Сприятиме підвищенню культурного рівня та зміну ціннісних орієнтацій і моральних цінностей громадян; заохоченню населення до саморозвитку, самореалізації та бажання пізнавати щось нове та цікаве.
Children’s dreams — way to action  м. Київ Київський обласний молодіжний центр  15 000 0 Залучити сільську молодь до вирішення проблем своєї громади шляхом планування спільних дій у тісній співпраці школи та громади.
Youth for you м. Київ  Київський обласний молодіжний центр   15 000 Створення вільного простору для молоді на базі Київського обласного молодіжного центру з метою проведення зустрічей молоді, міні-виставок молодих митців, переговорів та креативних зустрічей.
Green clothes of our city  м. Вугледар, Донецька обл. ГО «Лідер» 14 500  1 000 Покращення умов для комфортного і затишного життя у місті Вугледар. Формувати у молоді уявлення про дерева та чагарники, як про живі організми; розвивати пізнавальні і творчі здібності молоді; виховувати дбайливе ставлення до природи.
Канистерапія м. Маріуполь, Донецька обл. ГО «Маріупольська спілка молоді» 14 000 2 400 Реабілітація й психосоціальна допомога дітям з інвалідністю, з різними психічними захворюваннями. Допомога в соціалізаціїї дітей з інвалідністю. Створення платформи для спілкування з однолітками. Формування у громади толерантного ставлення, взаємодопомоги, підтримки, а також включення осіб з інвалідністю в активне громадське життя.
Corner of children's creativity с. Сартана, Донецька обл. ГО «Маріупольська спілка молоді» 13 715 2 300 Покращення умов для комфортного і веселого очікування прийому до лікаря дітлахів та їх батьків у селищі Сартана — амбулаторія №4, смт Талаківка — філія амбулаторії №4 шляхом створення куточку творчості у холі біля кабінету лікаря.
Міні-музей «Козацької слави» с. Сартана, Донецька обл. ГО «Маріупольська спілка молоді» 14 900  20 000 Духовно-патріотичне виховання підростаючого покоління та підвищення моральності громадянина України.
Винахідник м. Мелітополь, Запорізька обл.  ГО «Мелітопольська міська єврейська община» 14 995 3 970 Надати змогу школярам поринути у світ позитивних емоційних вражень та отримати психологічне розвантаження після роботи на уроках. Полегшення інтеграції дітей з особливими освітніми потребами у нормативне навчальне середовище.
Старший брат м. Мелітополь, Запорізька обл. ГО «Мелітопольська міська єврейська община» 12 084 2 360 Створити умови для розвитку навичок взаємодії та співпраці дітей, шляхом залучення їх в спільну творчу діяльність при супроводжуючій ролі волонтерів з молодіжного клубу.
Інклюзивний ігровий клуб м. Мелітополь, Запорізька обл. ГО «Мелітопольська міська єврейська община» 14 980 7 450 Залучення маломобільних груп населення до суспільного життя, завдяки настільним іграм та виготовленням власноруч аксесуарів до персонажів.
На висоті  м. Добропілля, Донецька обл. ГО «Добро» 15 000 20 000  Покращення умов для розвитку нового олімпійського виду спорту шляхом встановлення і облаштування в спортивному залі Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 18 Добропільської міської ради тренажера «Скеледром» та проведення низки тренувань і Чемпіонатів зі спортивного скелелазіння протягом року. 
Розумний дворик м. Добропілля, Донецька обл. ГО «Добро» 15 000 22 250  Облаштування зони дозвілля  для створення місця відпочинку та громадських зустрічей  з гри в шахи та шашки мешканців району Гагаріна.
Безпечний шлях м. Добропілля, Донецька обл.  ГО «Добро» 16 320 21 100 Створення умов безпечного руху в м. Добропілля для всіх учасників дорожнього руху: автомобілістів, пішоходів, велосипедистів і мамочок з маленькими дітьми та осіб з особливими потребами, шляхом залучення компанії Urban Consulting Group; проведення спеціалістом компанії вивчення місцевості та умов дорожнього руху у місті разом з активістами для розробки мапи міста, та побудови велодоріжок; проведення круглого столу із залученням органів місцевого самоврядування щодо даної проблеми; проведення навчальний тренінг для дітей з правил дорожнього руху і поведінки на дорозі; проведення велопробігу-тренінгу для навчання і показу приладів, як потрібно їздити на велосипеді вулицями міста, та яких правил безпеки треба дотримуватись при їзді на дорогах.
Лекторій для МЦ «Кузня української інтелігенції» м. Дніпро Молодіжний центр Освіторіум 14 893 6 186 Проект має на меті обладнання кімнати для проведення лекторію на базі читальної зали в гуртожитку № 2 Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара.
BabyHouseBook м. Лисичанськ, Луганська обл. ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» 5 400 200 Організація дозвілля дітей та молоді у громаді міста Привілля шляхом створення молодіжного творчо-інтелектуального простору «BabyHouseBook» в бібліотеці-філії сімейного читання №8 в рамках дії клубу сімейного спілкування «Родинна світлиця».
Активна територія м. Лисичанськ, Луганська обл. ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» 14 690 1 500  Залучати до здорового способу життя мешканців мікрорайону шахти «Матроська» міста Лисичанська, де проживають близько тисячі людей, зокрема малозабезпечені, багатодітні, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи із зони проведення АТО, молодь, одинокі та літні люди шляхом створення спортивного простору «Активна територія» на базі бібліотеки-філії №6 КЗ «Лисичанської ЦБС».
БібліоArt м. Лисичанськ, Луганська обл. ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада»  7 100 1 700 Створити у бібліотеці креативну майстерню «БібліоArt» для молоді віком від 14 до 17 років, у кількості 20 осіб, яка буде діяти на протязі 2019 року.
Благоустрій баскетбольного майданчика м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада»  15 099 197 620 Оновлення баскетбольних щитів та опор.
Музей імені Володимира Даля м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада»  14 100 15 000  Метою проекту є створення першого в місті Сєвєродонецьк музею імені видатного лінгвіста, письменника Володимира Даля.
ЧудоРучки м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада»  15 000 8 000 На базі дитячої бібліотеки об’єднати дітей віком 8-12 років, які хочуть навчатися, творити і розвиватися у русі новітніх технологій. Для них протягом  року будуть проведені: арт-замальовки, тренінги, майстер-класи, відео-уроки, за допомогою яких діти отримають нові навички та розвинуть  творчі здібності.
Спортивна мапа Кропивницького. Апгрейд м. Кропивницький ГО «Хмарочос» 12 125 6 000 Популяризація бренду Кропивницького як спортивного міста через оновлення і розширення Спортивної мапи Кропивницького, що сприятиме інформуванню жителів про можливості для спортивного розвитку.
Потяг  с. Мала Помічна, Кіровоградська обл.  ГО «Хмарочос»  14 965 5 200 Створення комунікаційної платформи (ресурсного середовища) для лідерського розвитку жіноцтва села Мала Помічна Новоукраїнського району Кіровоградської області.
Книги, як ліки  м. Кропивницький ГО «Хмарочос»  10 000  2 200  Метою проекту є допомогти дітям відволіктися книгою від постійних процедур, ін’єкцій, лікувальних стін, заохотити до читання.
Book & Art weekend в дитячій бібліотеці м. Кропивницький ГО «Хмарочос»  14 810  4 335 Залучення до читання та творчості дітей дошкільного та молодшого шкільного віку: відновлення традицій сімейного читання та зміцнення родинних зв’язків; підвищення читацької активності дітей; виявлення та розвиток творчих здібностей у дітей; обговорення з  батьками та педагогами проблеми нечитання та низького рівня мистецької освіти та визначення шляхів її вирішення. 
ЕКО — стиль твого міста м. Кропивницький ГО «Хмарочос»  14 995 85 600 Сформувати уявлення про відходи, проблеми їх утилізації, вплив сміття на здоров'я планети і людини, вторинну переробку сміття, її економічне значення. Навчити дітей сортувати сміття у школі, заробляти на цьому додаткові кошти. Прививати розуміння того, що сміття — це ресурс, який можна і треба сповна використовувати.
Баба Єлька. Експедиція на піч с. Мала Вишка, Кіровоградська обл. ГО «Хмарочос» 14 250 200 Мета фольклорного проекту «Баба Єлька» - знайти, зібрати та записати автентичні народні пісні Маловисківщини, записати та зняти спогади старожилів; за допомогою сучасних медіа засобів популяризувати українську народну творчість, створити медіа ресурс (канал в Ютубі), де у вільному доступі будуть викладені усі результати експедицій; переспівати окремі зі знайдених пісень, записати диск із знайденими на Маловисківщині та інших регіонах унікальними піснями. Усе це сприятиме поглибленню розуміння власної історії, знищенню комплексу меншовартості, який властивий жителям української провінції. 
Простір розвитку дітей з особливими освітніми потребами  м. Костянтинівка, Донецька обл. ГО «Клуб південна зірка» 14 980 12 620 Розвиток психосоціальних навиків у дітей з особливими освітніми потребами НВК «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» через навчально-ігрову діяльність з психологом та батьками для подальшої успішної соціалізації в громаді м. Костянтинівки.
Розфарбоване місто м. Запоріжжя ГО «Спільно Хаб» 11 000 4 000 Пожвавити сірі квартали Запоріжжя, створити яскраві щирі картинки на трьох стінах будинків, що зараз мають непривабливий і недоглянутий вигляд, додати емоцій в непривабливий міський ландшафт, побудувати діалог з містом на мові стріт-арту. Популяризувати сучасне вуличне мистецтво і долучити мешканців міста до створення нових арт-об’єктів, що не тільки надасть змогу всім бажаючим відчути себе в ролі художника, але і привчить до активної участі в розвитку міста.
Велошкола заради безпеки молоді м. Покровськ, Донецька обл. ГО «Міцна громада» 14 930 24 500 Підвищення безпеки молоді на дорогах та культури велокористування в Покровську шляхом проведення велошкіл з ПДР та велопараду в травні 2019 року.
Майданчик активного дозвілля  м. Словянськ, Донецька обл. ГО «Міцна громада» 14 200  0 Створити комфортні умови для активного дозвілля у центрі міста Слов’янськ шляхом заміни старої (майже зруйнованої) альтанки на нову дерев’яну багатофункціональну та облаштування прилеглої території фото зонами, спортивними майданчиками для дітей та дорослих.
Drama Club м. Вугледар, Донецька обл. ГО «Міцна громада» 8 134 238 Підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, розвиток  їх соціокультурної, інформаційно-комунікаційної та загальнокультурної компетентностей. Залучення різновікової аудиторії до англійської та світової культури. 
Мистецтво-здійснення мрій м. Бар, Вінницька обл. ГО «Унікальна країна» 14 933 12 525 Метою проекту є залучення сільських дітей до творчого та загального розвитку шляхом прилучення до образотворчого мистецтва 120 дітей шкільного віку з віддалених сіл Барського району у чотирьох освітніх округах, проведення упродовж двох місяців 2019 року восьми майстер-класів та виставок дитячих робіт у сільській місцевості та міській мистецькій галереї.
Коворкінг для батьків з дітьми м. Жмеринка, Вінницька обл.  ГО «Унікальна країна» 13 380 13 085 Створення на базі центральної районної бібліотеки соціокультурного центру для формування локального співтовариства батьків. Впровадження в роботу бібліотеки двох нових послуг для дітей та батьків: бібліосада і коворкінгу. 
Дитяча поліклініка доступна для осіб з порушеннями слуху м. Одеса ГО «Молода Громада» 14 600 36 000 Створити впродовж 6 місяців в Одеській міській дитячій поліклініці №6 умови, які зроблять її більш доступною для осіб з порушеннями слуху та нечуючих.
Змінюється школа — змінюємося ми с. Арциз, Одеська обл.  ГО «Молода Громада» 15 000 3 000 Встановлення пандусів та перил біля головного входу та до актової зали, шляхом залучення кваліфікованих працівників та громади для проведення робіт, привернення уваги вищих посадовців та спонсорів. Надати можливість дітям та батькам з обмеженими фізичними можливостями відвідувати позашкільні заходи, свята, таким чином отримуючи позитивні емоції, та долучаючись до суспільного життя закладу.
Велоздоров’я с. Арциз, Одеська обл. ГО «Молода Громада»  14 800 4 100 Залучення учнів, вчителів, батьків Арцизької загальноосвітньої школи №5 до здорового способу життя, популяризація активного відпочинку, створення безпечного місця для зберігання велосипедів вшляхом облаштування велопарковки на шкільному подвір’ї до кінця 2018 року та проведення велопробігу.
Громадський простір «Крок назустріч»  с. Слут, Сумська обл. ГО «Молода Громада»  14 932 9 800 Допомогти соціально вразливим групам населення стати часткою сучасного суспільства, комуніку-вати між собою, обговорювати проблеми, займатися самоосвітою за допомогою мережі інтернет та сучасної літератури, спілкуватися зі своїми дітьми під час ігрової діяльності, шляхом створення хаб-куточку на базі бібліотеки в с. Слоут Березівської ОТГ Сумської області.
АртСтіна с. Золотоноша, Черкаська обл. ГО «Молода Громада»  13 690 2 700 Створити соціальну рекламу на стіні міста, присвячену подоланню негативних проявів у молодіжному середовищі.
До здійснення мрії разом с. Широке, Дніпропетровська обл.  ГО «Молода Громада»  15 000 14 000 Сприяти набуттю жителями Широківської  об′єднаної територіальної гро-мади фізичної підготовки, популяризації здорового способу життя, гармонійного всебічно-го розвитку підростаючого покоління. Сприяти розвитку спортивно-масової та фізкуль-турно-оздоровчої роботи  громади. Створення майданчика для пляжного волейболу. 
За чисте довкілля с. Смідин, Волинська обл. ГО «Молода Громада» 14 890  10 680 Збереження та покращення екологічного стану довкілля Смідинської об’єднаної територіальної громади (с. Смідин, с. Рудня, с. Паридуби), завдяки підвищенню екологічної культури мешканців та започаткування системи сортування твердих побутових відходів в громаді.
SensoryRoom  м. Словянськ, Донецька обл.  ГО «Молодь сходу України» 13 820 12 700  Підтримка психічного здоров’я та профілактика посттравматичного стресового розладу 120 дітей, їх батьків та 30 робітників дошкільного навчального закладу №11 «Струмочок» шляхом створення і обладнання кімнати SensoryRoom.
Дій і говори! м. Хмельницький ГО «Молодь за краще майбутнє» 14 800  12 000 Проект спрямований на виховання серед молоді активних членів суспільства, розвитку у них критичного мислення (зокрема щодо питань гендерної рівності, інформаційної пропаганди, нерівності, сексизму та інших), ораторських здібностей та організаторських навиків. Виховання для громади вмілих спеціалістів, що здійснюють свою діяльність через способи «словом та ділом».  
Клуб настільних ігор «Для всіх»  м. Луцьк ГО «Молодіжна платформа» 14 900 1 800  Створення клубу на базі Студентської Ради Волині, який дасть змогу налагодити спілкування студентів з соціально незахищеними групами населення, допомогти адаптуватися соціально незахищеній молоді у суспільстві та цікаво заповнити їхнє дозвілля, виховати милосердя та толерантність у студентів, шляхом проведення виїзних ігор.
Free Space с. Журавлине, Волинська обл.  ГО «Молодіжна платформа»  15 000 5 000 Облаштування креативного простору для дозвілля та відпочинку, реалізації творчих поривів та розвитку талантів жителів села Журавлине, створення локації для генерації та поширення ідей, популяризації ідей книгочитання, здорового способу життя, саморозвитку та самореалізації.
Upgrade 22  м. Луцьк ГО «Молодіжна платформа»  13 833  3 500 Проведення ряду заходів протягом 2019- 2020 навчального року для розвитку громадської свідомості, заохочення до навчання та формування особистості учнів КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ст. №22-ліцей» Луцької міської ради на базі креативного простору школи.
Кава за посмішку

м. Брусилів,
Житомирська обл.

Школа медіа-патріортів 14148 8380 Покращення психологічного клімату, зменшення стресогенних факторів, покращення культури спілкування, формування клімату доброзичливості, соціалізація молоді шляхом практики моделі ввічливого спілкування в повсякденному житті
Вільний  воркаут м. Брусилів,
Житомирська обл.
Школа медіа-патріортів 14715 17200 Створення майданчику для активного відпочинку людей різновікових груп, для фізичного розвитку та пропаганди здорового способу життя.
Двомовний творчий простір м. Конотоп, Сумська обл. Школа медіа-патріортів 14916 3840 Створити унікальний простір для творчості та вивчення мов змішаних груп дітей (діти та діти з інвалідністю), який можна мобільно створювати, як в закладах освіти та відпочинку, так і на природі в парку чи лісі.
Розумна перерва м. Виноградів, Закарпатська обл. Школа медіа-патріортів 11380 2600 Облаштування зони «Розумна перерва» в приміщенні школи, для активного відпочинку, інтелектуального розвитку та  спілкування учнів у період 2018 – 2019 навчального року
Молодіжний HUB м. Суми Сумський державний університет 13520 21300 Створення  місця креативного простору для організації дозвілля молоді та  проведення  навчально-пізнавальних тренінгів на базі Малопавлівського сільського будинку культури.