Будьте у курсі останніх новин Британської Ради. Підпишіться на нашу щомісячну розсилку. Дізнавайтеся про наші найближчі мистецькі події, новини Навчального центру про курси англійської мови, наші навчальні онлайн-продукти та інші цікавинки.

Щоб підписатись на новини Британської Ради, до подальшого повідомлення, позначте це поле та натисніть кнопку "Надіслати"

Ви можете скасувати підписку в будь-який час, якщо ви перейдете за посиланням скасувати підписку у листі розсилки новин. Ми будемо обробляти вашу особисту інформацію за вашої згоди.

Захист даних

Британська Рада дотримується закону про захист даних у Великобританії та законів інших країн, які відповідають міжнародним стандартам.

Ви маєте право вимагати копію інформації, яка у нас є про вас, і право вимагати від нас виправлення будь-яких неточностей у цій інформації. Якщо у вас виникли побоювання щодо використання вашої особистої інформації, ви також маєте право подати скаргу до регулятора конфіденційності.

Для отримання детальної інформації, будь ласка, зверніться до розділу про конфіденційність нашого веб-сайту або зверніться до місцевого офісу Британської Ради. Ми зберігатимемо вашу інформацію протягом 7 років з моменту збору.