Набір партнерів програми "Активні Громадяни"
Шукаємо нових партнерів програми "Активні Громадяни"!

НОВИЙ КОНКУРС ПАРТНЕРІВ ПРОГРАМИ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2021-2022 роки та запрошує громадські організації, благодійні фонди, молодіжні центри всіх форм власності до участі. 

Партнерство передбачає проведення у 2021-2022 роках онлайн-тренінгів за методологією програми «Активні Громадяни» у спільнотах, з якими працює партнер. Для проведення цих тренінгів Британська Рада надає можливість принаймні двом представникам партнера пройти навчання для фасилітаторів (тренерів) програми. Представники партнера, фасилітатори та випускники тренінгів можуть брати участь в інших можливостях Британської Ради в межах програми, таких як підтримка проєктів соціальної дії, навчання для підвищення кваліфікації фасилітаторів, національні та міжнародні навчальні візити активних громадян, пітчинги проєктів соціальної дії, ідеятони соціальних проєктів, організація Таборів Активних Громадян та ін. 

Дізнайтеся більше про програму «Активні Громадяни» тут

Стати партнером можна, заповнивши анкету за посиланням.

  • Останній термін прийому заявок — 2 червня 2021 р, 23:59.  

Результати відбору партнерів будуть оприлюднені протягом трьох тижнів після дедлайну.

Потенційні партнери мають надати для роботи у програмі принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 28 червня - 7 липня 2021 року в онлайн-форматі навчання для фасилітаторів «Активні громадяни». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у проведенні локальних тренінгів за програмою «Активні Громадяни». Детальна інформація буде надана відібраним партнерам.  

Випускники локальних тренінгів у спільнотах можуть брати участь у конкурсах проєктів соціальної дії, направлених на покращення життя спільноти. Ці проєкти повинні координуватися та підтримуватися партнером. 

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проєктів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад та соціальну активність. 

Критерії прийнятності

Для участі у конкурсі потенційних партнерів програми «Активні Громадяни» в 2021-2022 рр. організації повинні відповідати наступним критеріям:

  • Бути зареєстрованим відповідно до українського законодавства та здійснювати свою діяльність в Україні; заявки від фізичних осіб не прийматимуться.
  • Відсутність конфлікту інтересів у випадку участі в проєкті в якості одержувача гранту;
  • Бути в стані гарантувати участь координатора програми та двох фасилітаторів;
  • Бути в стані виділяти зі свого боку робочий час власних співробітників, надавати приміщення, тощо для забезпечення ефективної реалізації програми, а також проводити моніторинг, оцінку та звітування в рамках програми;
  • Прийняття вимог щодо прав інтелектуальної власності та інших політик Британської Ради, викладених в угоді про партнерство, що знаходиться нижче. 

Крім того, заявки повинні бути отримані у встановлений термін та повністю заповнені. 

Критерії оцінки заявок

Заявки будуть оцінені представниками Британської Ради за наступними критеріями:

1. Відповідність пріоритетам програми “Активні Громадяни” (міжкультурний діалог, розвиток спільнот, інклюзія). 0-10 балів
2. Потенціал організації у програмі (географія та охоплення потенційних учасників тренінгів, медіаприсутність). 0-10 балів
3. Організаційна спроможність: наявність персоналу, досвід та можливість фінансового адміністрування грантових коштів. 0-10 балів
4. Досвід партнерства та співпраці з іншими інституціями/стейкхолдерами. 0-10 балів 
5. Відповідність профілів запропонованих фасилітаторів. 0-10 балів
6. Мотивація стати партнером програми “Активні Громадяни”. 0-10 балів

У разі відбору ми запропонуємо Вам підписати угоду про партнерство, зразок якої можна знайти наприкінці цієї сторінки. Будь ласка, ознайомтесь з нею перед подачею заявки, аби пересвідчитись, що Ваша організація відповідає обов’язковим політикам Британської Ради. 

Активності програми “Активні Громадяни” у 2021-2022 році відбуваються за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Європейського Союзу. 

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою: activecitizens@britishcouncil.org.ua