Date
П'ятниця 05 Червень 2015 -
17:30 до 23:59
Місце проведення
Арт-простір Mezzanine, вул. Нижньоюрківська, 31 (3-ий поверх)

Британська Рада в Україні та ГО «Театральна платформа» запрошують усіх охочих на відкриту зустріч із радником департаменту театру і танцю Британської Ради та співкуратором бієнале Edinburgh Showcase Ендрю Джонсом, що відбудеться 5 червня о 17:30 в арт-просторі Mezzanine за адресою вул. Нижньоюрківська, 31 (3-ий поверх). Розмова буде присвячена організації міжнародних гастролей, просуванню національних театрів за кордоном, а також специфіці британського театру загалом. 

Модеруватиме розмову театрознавець Ганна Веселовська

Вхід на зустріч – за попередньою реєстрацією. Будь ласка, надішліть свою заявку на участь, що міститиме ваші контакти, на arts@britishcouncil.org.ua до 18:00 4 червня.

Захід проходитиме у рамках Театральної програми Британської Ради.

Довідка:

Ендрю Джонс - куратор театральної і танцювальної програми, яку реалізує лондонський офіс Британської Ради. Його роль включає розробку і втілення інноваційний проектів, розвиток партнерських та освітніх програм у країнах Центральної і Східної Європи, Скандинавії та Північної Америки. Окрім того, Ендрю – співкуратор бієнале “Edinburgh Showcase”, яку організовує Британська Рада щодва роки у рамках фестивалю «Единбурзький Фріндж»; він регулярно веде менторські програми під час британських виставок-презентацій перформативного мистецтва таких, як “Caravan”, “British Dance Edition” та “Made” у Шотландії; також Ендрю часто виступає у ролі фасилітатора на конференціях IETM (Міжнародної мережі сучасних перформативних мистецтв). 

Перш ніж приєднатися до Британської Ради, з 1987 до 1998 рр. Ендрю працював художнім керівником визнаної валійської театральної компанії “Volcano”, де у той самий час відповідав за освітлення, костюми, художнє оформлення, а також технічне оснащення 21 постановки, реалізованої театром протягом цього періоду. Серед вистав, часто-густо створених у партнерстві з Нігелем Чарноком, співзасновником DV8 Physical Theatre, значиться “L.O.V.E.”, “How to Live”, “Manifesto”, “After the Orgy” i “Macbeth - The Director’s Cut”; усі вони були широко представлені у Великій Британії та за кордоном. У свій вільний час Ендрю продовжує практику дизайнером сценічного освітлення, його остання робота – багаторазовий переможець постановка “Deep Cut” від режисера Міка Гордона. 

Ганна Веселовська – професор кафедри театрознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Національної музичної академії ім. П. Чайковського, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва.