Belleruche at Koktebel Jazz Day
Belleruche at Koktebel Jazz Day
Date
Неділя 15 Червень 2014 -
19:30 до 23:59
Місце проведення
ВДНГ, Київ

Вишукана прохолода електро, зухвалий нео-соул і вибуховий свінг від лондонського тріо Belleruche на Koktebel Jazz Day

15 червня о 19:30 за підтримки Британської Ради в Україні, The Selector, Carling – пиво №1 в Британії відбудеться концерт джаз-команди Belleruche у рамках Koktebel Jazz Day на Арт-пікніку Слави Фролової. Вхід на концерт вільний.

У 2005 році в Англії двоє молодих музикантів Ricky Fabulous і діджей Modest спільно з вокалісткою Kathrin deBoer створили свій гурт, який надихався старими блюзовими платівками, творчістю психоделік-гуртів 60-х років та експериментами діджеїв західного узбережжя. Газета «The Times» охарактеризувала їх, як «Portishead, що об’єдналися в спільному блюзовому пориві з Blondie».

Belleruche зачаровує вишуканою прохолодою електро, зухвалим нео-соулом і вибуховим свінгом. Свої перші записи гурт випускав самостійно – це були семидюймові платівки, кожну з 45 яких вони вручну нумерували та запаковували в паперові конверти. У 2007 році Belleruche підписав контракт з лейблом Tru Thoughts. Того ж року випустили свою першу професійну платівку Turntable Soul Music, яка розійшлася з великими успіхом та була найшвидше проданим дебютним альбомом в історії лейбла. 

Сингл "Anything You Want (Not That)" з другого альбому «The Express» став Піснею тижня на iTunes, а хіт "Northern Girls" – саундтреком 125-річної ювілейної реклами Mercedes-Benz у Британії.

Згодом слідували численні концерти у рідній Великій Британії, на сцені всесвітньо відомого фестивалю Glastonbury та за кордоном – на концертних майданчиках джазового фестивалю в Монтре, в Японії та Австралії. 

Tag icon
мистецтво