Вчитель із дорослими учнями

На нашому міжнародному курсі CELTA ми тренуємо викладачів, а вам пропонуємо долучитися до курсу на два тижні в якості їхніх учнів. 

Якщо вам є 18 років і ви бажаєте безкоштовно відвідувати уроки англійської в період між 31 травня та 25 червня, долучайтеся до групи волонтерів!   

Що потрібно знати: 

  1. Заняття будуть відбуватися у нашому Навчальному Центрі (вул. Жилянська, 29) та з обов'язковим дотриманням усіх заходів безпеки. Ми очікуємо, що ви дотримуватимеся наших правил.
  2. Заняття проводитимуться з вівторка по п'ятницю протягом першого тижня, а потім з понеділка по п'ятницю - до кінця курсу. Кожен урок триватиме з 9:30 до 11:30. Ми розраховуємо, що ви пунктуально відвідуватиме усі уроки (але, звісно, один-два пропуски допускаються).
  3. Заняття проводитимуть (під керівництвом досвідчених викладачів Британської Ради) викладачі-учасники курсу CELTA – з вашою допомогою вони практикуватимуться у викладанні та вдосконалюватимуть свої професійні навички.
  4. Ми сформуємо 2 групи на рівнях Pre-Intermediate та Upper-Intermediate відповідно. Якщо ваш рівень англійської мови орієнтовно між сильним Elementary та початком Advanced, ви можете подаватися.
  5. Кожного, хто зацікавиться, ми безкоштовно протестуємо, щоб визначити рівень англійської мови. 
  6. Кількість місць обмежена. Mісця будуть розподілені між кандидатами з найбільш відповідними рівнями англійської мови. (Жодні інші критерії ми до уваги не беремо.)

Якщо ви зацікавилися, будь ласка, надішліть електронний лист із вашими даними (ім’я, прізвище, електронна адреса, номер телефону, приблизний рівень англійської мови) на нашу електронну скриньку TeacherTraining@britishcouncil.org.ua до 24 травня включно.

Вам буде надіслано посилання на тест з визначення рівня англійської, який необхідно пройти не пізніше 24 травня. Обраним кандидатам, до 27 травня буде повідомлено про результати та надано подальшу інформацію.