CELTA

КУРС  

CELTA (cертифікат про навички викладання англійської мови дорослим) вважається необхідною кваліфікацією для TEFL (викладання англійської як іноземної мови) та визнається багатьма працедавцями, мовними школами та урядовими організаціями по всьому світу. 

ЧОМУ БРИТАНСЬКА РАДА? 

Дві основні причини для проходження курсу CELTA з Британською Радою в Україні - це висока якість викладання курсу та можливості, які відкриваються після його завершення. 

Незмінна якість 

Британська Рада в Україні завжди отримує відмінні відгуки як від учасників курсу, так і від незалежних експертів із Кембриджу. 

Перший кар’єрний крок 

Щороку Британська Рада в Україні проводить курси CELTA і запрошує учасників, які продемонстрували відмінні навички, подати заявку на посаду викладача-початківця в Британській Раді. Для Вас це може стати чудовою можливістю зробити перші кроки в розбудові своїх професійних зв’язків у провідній школі з вивчення англійської мови у світі. 

«Я завершила курс CELTA у 2019 році, і це стало визначальним етапом у моїй кар'єрі. Хотілося б відзначити якісну організацію курсу та високу професійність тренерів Мартіна та Деніела, які допомогли мені здобути необхідні для викладання навички, а також завжди підтримували порадами та ділились власним досвідом. Неймовірно цінною була також робота в команді з іншими учасниками курсу - людьми з різних країн та з різним життєвим досвідом. Завершивши курс, я почала працювати викладачем у Британській Раді, де отримала можливість і надалі розвивати навички викладання - особливо у сфері планування уроків, розуміння студентів та їхніх потреб, - а також продовжила поглиблювати власні знання англійської мови. З моменту працевлаштування я пройла курс підготовки викладачів-початківців (Newly Qualified Teacher) і курс викладання англійської молодшим учням (Global YL). Зараз я маю можливість брати участь у професійних тренінгах, переймаючи досвід у колег в Україні та в міжнародній мережі Британської Ради, за що я безмежно вдячна.» 

Олена Вавшко (викладач, Британська Рада в Україні) 

«Проходження курсу CELTA було найяскравішим, найскладнішим і найцікавішим навчальним досвідом у моєму житті. Якби його можна було з чимось порівняти, я сказала б, що раніше викладання уявлялося мені як перебування на рівнині: навкруг все видно, але в окремо взятий момент можна роглянути лише один аспект, тобто дивитись лише в одному напрямку – або назад, або вперед, або ліворуч, або праворуч. Після проходження CELTA це змінилось: тепер я немов стою на пагорбі й можу бачити одразу повну картину. Мій досвід навчання й викладання продовжився після приєднання до команди Британської Ради. Вмотивовані студенти, а також підтримка та допомога досвідчених колег – це те, завдяки чому я постійно відчуваю, що робота приносить мені задоволення.» 

Катерина Стензя (викладач, Британська Рада в Україні)

ДАТИ КУРСУ

У 2021 році ми проведемо курс CELTA: 

31 травня – 25 червня 

Курс буде проходити в нашому Навчальному Центрі за адресою: Жилянська 29, Київ, Україна, 01033

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

Кандидати повинні: 

  • бути повнолітніми; 
  • володіти англійською на рівні (мінімум С1 CEFR), який дозволяє викладати для різних рівнів. Це буде перевірено під час відбору кандидатів; 
  • мати освіту, яка дозволяє вступати та навчатися у вищих навчальних закладах.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Якщо Ви бажаєте подати заявку, заповніть аплікаційну форму та надішліть її Головному Тренеру курсу CELTA на TeacherTraining@britishcouncil.org.ua. Подача заявки ні в якому разі не зобов'язує вас до участі в курсі. Усі заявки будуть ретельно розглянуті, і кандидатів, які відповідають вимогам, будуть запрошені на інтерв'ю.

ВАРТІСТЬ КУРСУ І ЗНИЖКИ

Повна вартість курсу – 32 989 UAH (+ £132 за Кембриджський іспит).  

Забронювати курс зі знижкою ранньої реєстрації за 30 989 грн (+ £132 за Кембриджський іспит) зможуть кандидати, які успішно пройшли інтерв'ю та підтвердили участь у курсі у відповідні терміни перед початком курсу: 

CELTA зі знижкою ранньої реєстрації – оплата до 23 травня.

Будь-які питання та запити надсилайте, будь ласка, Мартіну Огілві, Головному Тренеру курсу CELTA, на TeacherTraining@britishcouncil.org.ua