Марина Гришай

WhiteMovie production, Київ

whitemovie.com.ua

Кінопродакшн-компанія, що спеціалізується на зйомці рекламних роликів, музичних кліпів, концертів, документальних та художніх фільмів. Співпрацювали із Concert.ua, Upgrade, Klitschko Foundation, ВДНГ, David Guetta, Armin Van Buuren, Джамалою, Монатіком.

Про тренінг

Прочитала оголошення про тренінг Creative Enterprise і вирішила, що потрібно піти та зрозуміти, чи має її ідея створення свого продакшну право на життя. Протягом навчання Марина зрозуміла, що вона готова, — у неї була команда, була мрія, освіта, досвід та цілі. Єдине, чого не вистачало, — це зробити крок вперед. Надихнуло спілкування із учасниками тренінгу, з тими, хто розвиває свою справу. Зрозуміла, що одним із її перших кроків має бути розробка власного сайту. Під час тренінгу з’явилась ідея та визначилась концепція сайту, на яку Марина отримала схвальний фідбек та підтримку від фасилітатора й одногрупників. Після Creative Enterprise у команди з’явився сайт, де вони розмістили свої комерційні роботи та художні фільми, а згодом зареєстрували приватне підприємство та найняли бухгалтера.

Порада

Потрібно уважно дослухатися до себе — чи дійсно це та справа, якій я хочу присвятити своє життя.

Вірити в свою команду та в справу, яку ви робите разом.

Діяти та бути вдячним за можливості, які спонукають вас розвиватися.

Ключові досягнення:

● Команда White Movie Production зросла з 3 до 10 людей, з’явились постійні партнери;

● Зросла якість зйомки, кількість та бюджети проектів;

● Визначилися з напрямками роботи: іміджеві відео (таке зняли для Джамали, Монатіка), кліпи, корпоративні ролики, реклама (ВДНГ) та художнє кіно (документальний фільм та 2 художніх — коротко- та середньометражний — фільми).