• Постійне оцінювання є невід’ємною частиною всіх наших курсів; без нього важко отримати уявлення про прогрес. Такий підхід допомагає нам підтримувати вашу дитину, щоб максимізувати її прогрес, і дає чітке уявлення про її сильні та слабкі сторони. Це дозволяє нам розробляти навчальні заходи, які відповідають потребам вашої дитини.
  • Для учнів Primary ми також використовуємо портфоліо, які фіксують факт того, що учень пройшов кожен модуль Primary Plus і застосував вивчений мовний матеріал відповідним і практичним способом. Учні, одногрупники, учителі і ви маєте можливість прокоментувати результати проекту, які можуть стосуватися процесу завершення проекту, а також продукту проекту та використання мови. Таким чином, портфоліо забезпечує оцінку постійного розвитку мови і навичок учнів.
  • Двічі на рік ми проводимо Батьківський день, коли ви маєте можливість поговорити з учителем про успіхи вашої дитини.
  • Успішне завершення рівня залежить від прогресу вашої дитини, її роботи на уроці та вдома, її відвідуваності (наполегливо рекомендується відвідати 80% усіх занять. Це означає, що ваша дитина не повинна пропускати більше 12 занять за навчальний рік). У виняткових випадках ми будемо виявляти гнучкість у цьому на свій розсуд.
  • Кожен юний учень, який закінчив повний навчальний рік, отримує сертифікат про закінчення року, який видається під час останнього уроку курсу.
  • Наприкінці навчального року вчитель дає рекомендацію щодо наступного рівня. Якщо дитина не досягла достатнього прогресу, ми наполегливо заохочуємо батьків розглянути літній інтенсивний курс або продовжити навчання на тому ж рівні.

Унизу цієї сторінки є приклад звіту.

Зворотній зв’язок можна отримати від вчителя протягом семестру, надіславши електронний лист на адресу info@britishcouncil.org.ua, вказавши ім’я вашої дитини та назву її групи. Якщо ви хочете поспілкуватися з викладачем, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою роботи з клієнтами через Live Chat з 10:00 до 17:00, з понеділка по п’ятницю або напишіть електронного листа на info@britishcouncil.org.ua

Нижче – документи, які можна завантажити