Оцінювання прогресу 

Оцінювання є важливою частиною нашого процесу навчання. Наші підходи до оцінювання у групах Primary включає як оцінювання для навчання (Assessment for Learning), так і оцінювання самого навчання (Assessment of Learning), щоб сприяти навчанню й вимірювати вивчене, заохочуючи дітей регулярно розмірковувати про свій прогрес і допомагати їм розвиватися як самостійні учні. Щоб досягти цього:

1. Ми ділимося навчальними цілями або намірами з учнями і батьками, щоб вони знали, що вони збираються вивчати й чому вони мають це вивчати.

2. Студентів інформують про критерії успішності за навчальний рік, семестр, урок або захід, щоб вони знали, що їм потрібно зробити, щоб виконати завдання.

3. Усний і письмовий відгук від учителя зосереджується на конкретних аспектах роботи дитини і містить поради щодо того, що вона може зробити, щоб просувати навчання вперед, і уникає порівнянь з іншими дітьми. Зворотний зв’язок є двостороннім, тому дитина завжди бере участь в оцінюванні своїх результатів; він відбувається як під час діяльності, так і після неї.

4. Взаємооцінка та самооцінка заохочують дітей брати на себе відповідальність за своє навчання й брати активнішу участь у навчальному процесі.

Оцінювання в Primary Plus базується на проекті. Проекти встановлюють рамки для вчителів, щоб оцінити чого студенти досягли за допомогою модуля, не лише з точки зору мови, але й того, як вони розвинули свої мовні та основні навички. У Primary Plus завдання і дії в журналі направляють учнів до завершення модульного проекту. Після проекту ми заохочуємо студентів поміркувати над власним прогресом, використовуючи систему світлофорів, яку можна знайти на задній сторінці кожного журналу.

Учнів також оцінюють за їхньою участю в уроці, роботою в класі, мовними навичками та поведінкою. Кожен із цих аспектів контролюється вчителем, а батькам надсилається письмовий звіт про успішність дитини за підсумками семестру. Унизу цієї сторінки є приклад звіту.

Зворотній зв’язок можна отримати від вчителя протягом семестру, надіславши електронний лист на адресу info@britishcouncil.org.ua, вказавши ім’я вашої дитини та назву її групи.

Якщо ви хочете поспілкуватися з викладачем, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою роботи з клієнтами через Live Chat з 10:00 до 17:00, з понеділка по п’ятницю або напишіть електронного листа на info@britishcouncil.org.ua

Нижче – документи, які можна завантажити