Будь ласка, заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Усі поля обов’язкові для заповнення.

Британська Рада є Контролером Даних, які ви надаєте з метою обробки вашого бронювання на консультацію про курси англійської мови. Це означає, що Британська Рада несе відповідальність за визначення того, як збирається та використовується ваша інформація.

Юридичним підґрунтям для обробки вашої інформації є ваша згода.

Британська Рада надасть ваші персональні дані наступним організаціям для зазначених вище цілей.

  • Campaign Monitor виконує функцію обробки даних:
    Політики | Campaign Monitor
  • Корпоративні облікові записи Британської Ради для продуктів Microsoft MS 365 використовуватимуться для комунікації та звітності. Microsoft виступає в якості Обробника Даних: https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement

За винятком цілей, зазначених у цьому документі, ваші персональні дані не будуть передані за межі Британської Ради без вашого явного дозволу.

Для досягнення необхідних цілей, зазначених вище, ваша особиста інформація буде безпечно передана та зберігатися в таких місцях: Україна (офіс Британської ради), США (Центр даних Campaign Monitor), ЄС (Центри даних MS 365).

Ваша інформація зберігатиметься нами впродовж 4 років з моменту закінчення вашого навчального періоду.

Захист Даних

Британська Рада діє у відповідності з чинним законом Великобританії про захист інформації, а також законами інших країн, які відповідають міжнародно прийнятим стандартам.

Ви маєте право попросити нас надати вам копію інформації про вас, яку ми маємо, а також скоригувати будь-які неточності. Якщо те, як ми використали інформацію, надану вами, викличе у вас занепокоєння, ви можете звернутися до комітету з врегулювання питань, що стосуються приватної інформації. Щоб реалізувати будь-які ваші права відповідно до Закону Великобританії про захист даних від 2018 року, зв’яжіться з нами за адресою  IGDisclosures@britishcouncil.org.

За більш детальною інформацією щодо ваших прав, щодо того, як подати скаргу та як ми обробляємо особисту інформацію, будь ласка, зверніться до сторінки про приватну інформацію на нашому сайті або до офісу Британської Ради. Ваша інформація зберігатиметься нами впродовж 4 років з моменту її отримання.