Як і ви, ми прагнемо допомогти вашій дитині розвинути навички спілкування англійською мовою та інші ключові вміння, які розкриють весь потенціал дитини. Ось чому курс «Learning Time with Timmy» розроблений так, щоб вивчення мови було для дитини пригодою, а також щоб ви могли продовжувати навчання вдома.

Подаруйте своїй дитині години веселого вивчення англійської мови за допомогою нашого нового серіалу на каналі YouTube та колекції мобільних додатків. Вони створені для дітей віком від двох до шести років, які вивчають англійську мову як додаткову, а також ідеальні для дітей, першою мовою яких є англійська, для збагачення словникового запасу. 

Дивіться дитячий серіал «Learning Time with Timmy»

Серіал «Learning Time with Timmy» доступний безкоштовно на каналі YouTube і зараз транслюється на Netflix. На його створення нас надихнув курс «Learning Time with Timmy», тому можете бути впевнені, що цей серіал дуже дотепний, захоплюючий і якісний. Завдяки нашому комплексному підходу перегляд кожної серії дає певні результати у навчанні, а під час його перегляду у вашої дитини розвиваються навички мовлення, креативність та уява. 

Ваша дитина вчитиме нові слова, співатиме та діятиме разом з Тіммі та його друзями!

Дивіться «Learning Time with Timmy»  на каналі YouTube або дивіться на Netflix.

Завантажте мобільні додатки

Три мобільні додатки «Learning Time with Timmy» – це години веселощів для вашої дитини. Завдяки іграм у кожному додатку вона зможе вивчити понад 200 англійських слів та практикуватись у таких важливих навичках розвитку, як координація рухів і концентрація уваги.

Розроблені нашими фахівцями з вивчення англійської мови, ці додатки стануть доповненням до того, чого ваша дитина навчилась у класі. Вони формують у дитини навички мовлення і готують її до читання.

Завантажити пакет додатків ви можете з Apple App Store або окремо з Google Play чи Amazon.

Пройдіть наш безкоштовний онлайн-курс для вчителів і батьків

Дізнавайтеся про розвиток дитини разом з нами! Більше дізнатися про те, як навчаються діти, а також поділитися своїми ідеями та досвідом з іншими батьками й викладачами ви зможете на нашому безкоштовному онлайн-курсі на соціальній платформі FutureLearn. Курс під назвою «Англійська мова в ранньому дитинстві: вивчення мови та розвиток» високо оцінений фахівцями з дошкільної педагогіки, практиками та батьками.

Підпишіться на наш безкоштовний онлайн-курс для вчителів і батьків.