EnglishScore Tutors

Індивідуальний підхід – коли ви потребуєте його

Вдосконалюйте свої знання англійської мови у цікавій інтерактивній формі, займаючись із нашими чудовими викладачами, які враховуватимуть усі ваші потреби. Незалежно від того, які цілі ви ставите перед собою, вивчаючи англійську мову, наші викладачі допоможуть вам досягти їх, діючи у ролі радника, репетитора та наставника.

Що таке EnglishScore Tutors?

EnglishScore Tutors – це послуга індивідуальних занять з репетитором, що передбачає 30-хвилинні онлайн уроки англійської мови з викладачами, сертифікованими Британською Радою. Незалежно від того, чи ви вивчаєте англійську для кар’єрного зросту, саморозвитку або подорожей, EnglishScore Tutors – це цікавий інтерактивний спосіб розвитку потрібних вам навичок.

Наші висококваліфіковані викладачі розроблять разом з вами план навчання, орієнтований на досягнення ваших цілей, і у якості наставників підберуть темп і методи навчання, які найбільше підходять вам. Заняття відбуваються в усній формі та спрямовані на те, щоб навчити вас впевнено розмовляти.

Індивідуальне гнучке навчання

Наші індивідуальні заняття повністю підлаштовані під ваші потреби; вибирайте теми чи навички, які ви хочете вдосконалити, або скористуйтеся планом навчання. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, ваш викладач надасть вам професійну пораду. Після кожного уроку ваш викладач робитиме детальний аналіз ваших успіхів у досягненні розмовних навичок.

Наші викладачі працюють цілодобово сім днів на тиждень, включно з вихідними та святковими днями, тому ви можете планувати заняття у зручний для вас час.

Почати

Нічого не потрібно завантажувати. Все, що вам потрібно – це комп’ютер, браузер Google Chrome, веб-камера, мікрофон та підключення до Інтернету.

Після першого уроку ви отримаєте доступ до повного індивідуального плану навчання, включно з темами для вивчення граматики та розмовної практики, над якими ви працюватиме разом з викладачем. В подальшому ви можете замовляти 30-хвилинні заняття з викладачем у мінімальній кількості 3, 10 або 20 занять.

Вчіться у кращих

Наші викладачі мають унікальний досвід, завдяки якому вони розуміють, які знання та навички англійської мови потрібні для досягнення успіху у будь-якій сфері сучасного життя. Кожен викладач має відповідну підготовку за фахом та досвід роботи у професійному середовищі в різних секторах економіки, включаючи банківську діяльність, маркетинг, сферу продажів, рекрутингу тощо.

Ви можете познайомитися з нашими викладачами, переглянувши їх короткі відеопрезентації, щоб оцінити їхній професійний досвід, рівень освіти та розмовний акцент.

Наша система допомагає вам стабільно навчатися, стежити за своїм прогресом та досягати поставлених цілей.