Two teens surfing the internet
Two teens surfing the internet

Пропонуємо Вам переглянути нашу добірку безкоштовних онлайн-матеріалів Британської Ради для вивчення англійської мови.

Інтерактивні вправи англійською мовою

Ви можете вивчати англійську онлайн на спеціально розробленому веб-сайті Британської Ради. Сайт містить сотні сторінок аудіо, тексту, відео і більш ніж 2000 інтерактивних вправ. Ви можете зареєструватися на сайті і додавати власні матеріали, спілкуватися з іншими користувачами й завантажувати безкоштовні ресурси.

Веб-сайт LearnEnglish

Ігри англійською мовою

Вивчайте англійську, граючи у веселі ігри та читаючи кумедні жарти. У цьому розділі Ви зможете знайти різноманітні ігри, що допоможуть Вам попрактикувати англійську та просто весело провести час. На сайті також опубліковано безліч веселих та корисних жартів.

Веб-сайт LearnEnglish: Розваги та ігри

Аудіо- та відеоматеріали англійською

Ми пропонуємо Вам численні аудіо- та відеоматеріали для покращення мовної практики. Серед них є подкасти з оповіданнями, аудіосеріали, створена спільно з ВВС добірка телепрограм для вивчення англійської, а також навчальне відео з поясненнями, як правильно використовувати мову в тих чи інших ситуаціях.

Веб-сайт LearnEnglish: Слухай і дивись

Мобільні програми для вивчення англійської мови

Британська Рада розробила цілий ряд мобільних програм для вивчення англійської мови за допомогою різних пристроїв, таких як iPhone, iPad, Nokia, Samsung, Ovi та Android. Ці програми містять подкасти, серіали, вікторини, ігри та вправи, що допоможуть покращити граматику, словниковий запас та вимову.

Веб-сайт LearnEnglish: Додатки

Вивчення англійської для дітей

LearnEnglish Kids - це цікавий освітній веб-сайт з вивчення англійської мови для дітей від 5 до 12 років. Сайт пропонує онлайн-ігри для розвитку словникового запасу та граматики, різноманітні оповідання, відео та інші вправи для покращення рівня володіння мовою. LearnEnglish Kids також стане в нагоді викладачам і батькам оскільки містить сотні безкоштовних ресурсів, які можна роздрукувати, а також на веб-сайті є окремий розділ для батьків, що допоможе вивчати англійську з Вашими дітьми у позашкільний час.

Веб-сайт LearnEnglish Kids

Вивчення англійської для підлітків

Ви - тінейджер, що вивчає англійську мову? Чи, можливо, Ваші діти-підлітки вивчають англійську? Веб-сайт LearnEnglish Teens створений спеціально для підлітків від 13 до 17 років. На сайті можна знайти вправи для практики мови, поради до здачі екзаменів, допоміжні вправи для покращення граматики та словникового запасу, а також веселе відео, ігри та вікторини.

Веб-сайт LearnEnglish Teens

Бізнес-англійська

Ви вже спілкуєтесь англійською, але хочете покращити Вашу ділову лексику? Вас цікавить Ваш рівень володіння бізнес-англійською? Ви хочете працювати в міжнародних компаніях, де мовою ділового спілкування є англійська? Тоді у нас є потрібні ресурси, що допоможуть покращити Вашу бізнес-англійську.

Веб-сайт LearnEnglish: Бізнес та робота

Вивчайте англійську через футбольну тематику

Якщо Ви вивчаєте англійську і Вас цікавить футбол, сайт Premier Skills English допоможе Вам покращити англійську з цікавими матеріалами про футбольні клуби та гравців прем'єр-ліги. Також Ви дізнаєтеся про матчі та правила прем'єр-ліги, зможете зіграти в ігри та відповідати на питання вікторин.

Веб-сайт Premier Skills English