Скільки учнів буде у класі моєї дитини?

Прагнучи створити для вас найкращі умови для навчання, ми беремо до уваги середній розмір групи для ефективного навчання.

Чисельність наших груп для учнів віком 6-7 років – максимум 10 осіб. Чисельність групи для учнів віком від 8 до 17 років – у середньому 12 осіб.

 

Чи можу я обирати викладача?

Ні. Британська Рада є роботодавцем, що дотримується політики рівних можливостей. Всі наші викладачі – професіонали, які мають відповідний досвід незалежно від національності. Студенти мають усвідомити, що вони обирають курси, а не викладачів.

 

Що станеться, якщо моя дитина пропустить уроки?

Ми просимо вас надати підтвердження про відсутність вашої дитини телефоном або електронною поштою. Ми також просимо вас підтвердити, що ваша дитина може залишити заняття раніше, надавши записку. Якщо будуть пропуски без пояснень, ми зв’яжемося з вами.

 

Що робити, якщо у мене виникла проблема?

Пам'ятайте, якщо у вас виникли будь-які питання, ви можете обговорити їх зі своїм вчителем або співробітником команди з якості обслуговування клієнтів (Customer Excellence Team) чи надіслати електронного листа на адресу info@britishcouncil.org.ua або скористатися Live Chat для швидкого спілкування з нами з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.