Наш підхід до викладання

Британська Рада надає учням корисний і стимулюючий досвід вивчення англійської. Ми допомагаємо усім учням повністю розкрити свій потенціал, поважаючи їх як особистостей і заохочуючи бути активними учасниками власного навчання. Наші навчальні програми пропонують безперервність і прогрес для кожного учня, незалежно від віку, в якому він починає вивчати англійську мову в Британській Раді. Наші уроки створюють середовище, де діти можуть вільно висловлюватися і ставити запитання.

Наступні стратегії навчання є ключовими для найкращої підтримки мовного розвитку вашої дитини. У Британській Раді ми:

  • заохочуємо до взаємодія й активної участь в уроках
  • мотивуємо практикування мови через стимулюючі та складні дії
  • створюємо середовище без стресу, яке робить заняття приємним місцем, де може розквітнути впевненість 
  • забезпечуємо розвиток таких навичок як самостійність і самовпевненість
  • навчаємо ваших дітей за допомогою різноманітних медіа, щоб зробити уроки більш мотивуючими й цікавими
  • заохочуємо батьків бути партнерами у навчальній подорожі через щомісячні інформаційні бюлетені й семінари протягом осені та весни
  • дозволяємо вашим дітям дізнатися про різні культури, щоб вони почувалися впевненішими у світі

Курс вашої дитини включатиме два ключові елементи: журнали та онлайн Навчальний центр. 

Журнали були розроблені експертами для ваших дітей, щоб підтримувати ефективні стратегії навчання.
Навчальний центр (Learning hub) – це онлайн-портал, який призначений для покращення прогресу вашої дитини у вивченні англійської мови.

 

Журнали, підручники, зошити й папки

Primary Plus 

Primary Plus – це тематичні курси, які розроблені для дітей віком 6-10 років, і викладаються за допомогою серії цікавих вікових журналів. Це глобальний англійський продукт Британської Ради для молодшого віку, який спрямований на покращення навичок англійської, враховуючи при цьому розвиток дитини як всебічно розвиненої особистості. Вони також надають дітям впевненості, що виходить за рамки їхніх мовних навичок.

У кожному журналі є кілька міні- та великих проєктів, які заохотять студентів працювати разом, бути креативними, критично мислити, вирішувати проблеми і розвивати свої знання англійської.

Primary Plus підтримує дітей у їхньому особистому, соціальному та емоційному розвитку, а також у природному розвитку важливих навичок 21-го століття за допомогою спеціально розроблених завдань.

Креативність і уява Критичне мислення і вирішення проблем
Лідерство й особистий розвиток Цифрова грамотність
Усвідомлення себе як громадянина світу Спілкування і співпраця

Secondary Plus

Secondsry Plus викладається за допомогою серії цікавих журналів, узгоджених із CEFR (Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти). Він має модульний, проєктний підхід з актуальними темами, пов’язаними з актуальними проблемами та реальними завданнями; учні мотивовані говорити про речі, які важливі й мають для них особисте значення.

Вирішуючи реальні завдання, працюючи у групах і презентуючи досліджені відповіді та інноваційні рішення, учні не тільки формують всебічні мовні навички для складання шкільних іспитів, але й розвивають свої навички 21 століття: критичне мислення і вирішення проблем, спілкування і співпраця, усвідомлення себе як громадянина світу, креативність і уяву, цифрову грамотність та лідерство й особистий розвиток.

Курси IELTS, Proficiency і ЗНО

Для курсів IELTS, Proficiency і ЗНО вам знадобиться підручник. Вони не включені у вартість курсу. Інформація про те, які книги є на сайті за посиланням. 

 

Вчителі у Британській Раді

Ми обираємо вчителів англійської мови з міжнародно визнаною кваліфікацією у галузі викладання англійської, які мають знання, навички й досвід для розвитку навичок спілкування й стратегій навчання наших учнів. Наші викладачі отримують постійний професійний розвиток і підтримуються командою академічних менеджерів, щоб забезпечити високоякісний досвід навчання для кожного учня. Вони розуміють потреби розвитку та інтереси дітей різного віку.

Учні й вчителі спілкуватимуться на уроках англійською мовою. Вчителі наполягатимуть на тому, щоб ваша дитина використовувала англійську мову на уроці не лише для демонстрації знань, а й для будь-якої іншої комунікації. Наші вчителі заохочують учнів брати активну участь у навчанні й організовують уроки, які сприяють змістовному спілкуванню й ефективному навчанню.

Британська Рада є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує працівників за віком, статтю, національністю, расою чи сексуальною приналежністю. Ми пишаємося тим, що наша команда викладачів складається з різноманітних людей, і ми вважаємо це великою силою.