Наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені у викладанні англійської мови як іноземної і використовують прогресивні методики викладання, що допоможуть Вам спілкуватися й насолоджуватися вивченням англійської мови.

Alla Koriavets

Алла Корявець

Викладачка

Привіт, мене звати Алла. Оскільки я завжди вважала, що маю хист до викладання, я стала вчителькою. Це досягнення не зупинило мене на шляху до професійного розвитку, тож я також здобула сертифікат CELTA і сертифікат володіння англійською на рівні С2 (CPE). Я навчаю дорослих та дітей. Окрім того, я захоплююся викладанням онлайн. Вивчення мови може бути не таким вже й легким, проте, щоб досягти успіху слід регулярно ставити перед собою невеликі цілі й досягати їх.

Alyona Glushkova

Альона Глушкова

Провідна викладачка

Я хотіла бути вчителькою з дитинства. Хоча, чесно кажучи, найскладнішим предметом у школі для мене була саме англійська. Тому, ставши викладачкою англійської мови, я точно знаю, як НЕ вчити. Щоб навчати інших, потрібно завжди виховувати себе. Самовдосконалення та отримання міжнародних  сертифікатів CELTA, TYLEC та DELTA дали мені знання та дозволили почувати себе впевнено та професійно. Я люблю те, що роблю, і я щаслива бути частиною дивовижної команди Британської Ради.

Alyona Skalka

Альона Скалка

Викладачка

Привіт! Мене звати Альона. Я народилася та проживаю в Україні. Я закінчила Інститут Філології КНУ ім. Т. Шевченка. У серпні 2018 отримала сертифікат CELTA і відтоді співпрацюю із Британською Радою. Роком раніше я брала участь у програмі обміну та провела незабутній рік у Амстердамі. У березні 2020 отримала сертифікат TYLEC. Я обожнюю свого собаку і більшість свого вільного часу проводжу з ним. Нехай вивчення іноземної мови буде Вашою самоціллю, тоді ви обов’язково досягнете успіху!

Anna Fomenko

Анна Фоменко

Викладачка

Привіт! Мене звати Анна, я з Дніпра. Як і більшість викладачів, я обожнюю навчання. Маю три дипломи та сертифікати CELTA та TYLEC, два модулі Delta. Англійську я викладаю з 2007 року. Спочатку це було просто хобі, яке перетворилося на професію у 2016 році, коли я отримала сертифікат CELTA та приєдналася до команди Британської Ради. З тих пір я навчаю студентів усіх рівнів та вікових груп. У вільний час полюбляю читати, вивчати мови та мандрувати горами.

Ania Kornetska

Аня Корнецька

Провідна викладачка

Я почала викладати англійську 14 років тому і не можу повірити, що вже минуло стільки часу! У мене є дипломи CELTA, TYLEC і DELTA. Маю ступінь бакалавра та магістра зі статистики КНУ ім. Т. Шевченка і диплом бакалавра з перекладу КНЛУ. Найбільше у своїй роботі я люблю здатність позитивно впливати на чиєсь життя: допомагаючи вступити до університету, здати тест, отримати підвищення чи просто покращити самооцінку. У вільний від викладання час я читаю, пишу, вивчаю мови і дивлюсь фільми.

 

Galyna Usova

Галина Усова

Викладачка

Я ніколи не планувала стати вчителем, але мені, ймовірно, це було призначено долею. І ось я тут, викладаю англійську, займаюся справою, яку люблю. Я люблю свою роботу з двох головних причин: По-перше, вона дає великий простір для креативності і багато в чому винагороджує. По-друге, це - хороший стимул вчитися та самовдосконалюватися, який спонукав мене здобути дипломи CELTA (1996), IHBET (2008), IHCTYL (2010) і CAM (прогресивна методологія, 2011), і який досі надихає мене навчатися щоденно.

Hanna Shahina

Ганна Шагіна

Старша викладачка

Я отримала диплом магістра з англійської та німецької мов в 2004, сертифікат CELTA в 2009 та Trinity Diploma in TESOL в 2017. З 2014 по 2018 працювала в Британській Раді в Гонконзі, де отримала міжнародний досвід роботи вчителькою, тренеркою, наставницею та розробницею навчальних матеріалів. У 2018 я приєдналася до Британської Ради України і стала академічною координаторкою та тренеркою для викладачів. З грудня 2020 працюю старшою викладачкою з курсів для дорослих та корпоративних курсів.

Daniel Puzzo

Даніель Пуццо

Провідний викладач

Привіт, мене звати Даніель. Я ріс у Великій Британії, США та Європі, де пробував себе в різних сферах до того, як у 2005 році в Празі здобув диплом CELTA. Пропрацювавши в Європі та Центральній Азії, я отримав диплом PGCE з соціальних наук і у 2010 приїхав до України. Відтоді я став викладачем CELTA та DELTA. Мені подобаються філософські, суперечливі теми, які спонукають до роздумів та розвивають критичне мислення. Я захоплююсь читанням, письмом, переглядом спортивних змагань та люблю каву.

 

Andrew Weston

Ендрю Вестон

Викладач

Мене звати Ендрю і я з Англії, де я раніше працював вчителем у державних школах. Я викладаю вже понад десять років і відвідав багато місць у світі, викладав у Великій Британії, Росії та Україні. Маю диплом бакалавра з історії (з відзнакою), сертифікати PGCE, TESOL та диплом магістра Оксфордського університету. З 2015 року живу в Україні, а з 2017 працюю в Британській Раді у Києві. Мені подобається навчати всі вікові групи, але я спеціалізуюся на навчанні молодших учнів.

Iryna Musaieva

Ірина Мусаєва

Викладачка

Привіт, мене звати Ірина. Я почала викладати англійську ще до того, як отримала ступінь магістра з викладання. Після завершення університету я рік працювала перекладачкою у страховій компанії. У 2016 я повернулася до викладання, працювала репетиторкою з англійської мови та вчителькою у приватних мовних школах. Я маю сертифікати CELTA (Pass A), IELTS (загальний бал – 8) і TKT (модуль 1). З січня 2020 працюю в Британській Раді в Україні.

CELTA – сертифікат Cambridge English, що підтверджує базовий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих.

DELTA – диплом Cambridge English, що підтверджує вищий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих. 

TYLEC - сертифікат Trinity College London, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.

IHCYLT - сертифікат International House, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.