Наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені у викладанні англійської мови як іноземної і використовують прогресивні методики викладання, що допоможуть Вам спілкуватися й насолоджуватися вивченням англійської мови.

Alla Koriavets

Алла Корявець

Викладачка

Привіт, мене звати Алла. Оскільки я завжди вважала, що маю хист до викладання, я стала вчителькою. Це досягнення не зупинило мене на шляху до професійного розвитку, тож я також здобула сертифікат CELTA і сертифікат володіння англійською на рівні С2 (CPE). Я навчаю дорослих та дітей. Окрім того, я захоплююся викладанням онлайн. Вивчення мови може бути не таким вже й легким, проте, щоб досягти успіху слід регулярно ставити перед собою невеликі цілі й досягати їх.

Alyona Glushkova

Альона Глушкова

Провідна викладачка

Я хотіла бути вчителькою з дитинства. Хоча, чесно кажучи, найскладнішим предметом у школі для мене була саме англійська. Тому, ставши викладачкою англійської мови, я точно знаю, як НЕ вчити. Щоб навчати інших, потрібно завжди виховувати себе. Самовдосконалення та отримання міжнародних  сертифікатів CELTA, TYLEC та DELTA дали мені знання та дозволили почувати себе впевнено та професійно. Я люблю те, що роблю, і я щаслива бути частиною дивовижної команди Британської Ради.

Galyna Usova

Галина Усова

Викладачка

Я ніколи не планувала стати вчителем, але мені, ймовірно, це було призначено долею. І ось я тут, викладаю англійську, займаюся справою, яку люблю. Я люблю свою роботу з двох головних причин: По-перше, вона дає великий простір для креативності і багато в чому винагороджує. По-друге, це - хороший стимул вчитися та самовдосконалюватися, який спонукав мене здобути дипломи CELTA (1996), IHBET (2008), IHCTYL (2010) і CAM (прогресивна методологія, 2011), і який досі надихає мене навчатися щоденно.

Вікторія Автономова

Викладачка

Мене звати Вікторія. Ще в дитинстві, я вирішила стати вчителем і перетворила роботу на хобі, де всі ми можемо розважатися, вивчаючи щось цікаве. Я маю ступінь бакалавра Київського національного університету імені Тараса Шевченка; сертифікат TEFL/TESOL; ступінь магістра Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu. Викладаю англійську мову близько 9 років, як дітей, так і дорослих. Маю досвід викладання в Польщі, тож це була чудова нагода навчитися багато нового від моїх іноземних колег.

Вероніка Громова

Викладачка

Привіт, мене звати Вероніка. Я закінчила Національний Педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, де вивчала англійську філологію та літературу. Я отримала сертифікат CELTA у 2018 році, а до Британської Ради я приєдналась у 2021. Я працюю з різними рівнями та віковими категоріями – від дошкільнят до дорослих.

Діана Фролова

Викладачка

Сертифікована CELTA викладачка та тьюторка, з досвідом роботи більше 9 років. На даний момент викладає в приватному вищому навчальному закладі Київська Школа Економіки, мала досвід розробки навчальних програм для Міністерства Освіти та Науки України (ВШО), а також написання підручника з англійської мови для 5-х класів загальноосвітніх шкіл. Наразі навчається за спеціальністю Англійська мова та Література в Open University, що розташований в Мілтон Кайнс, Англія.

Девід Лоффен

Провідний викладач

Привіт! Я Девід, з Онтаріо, Канади. Я отримав диплом TESOL у GlobalTESOL Колледжі у Торонто 2011. Мої спеціальності включають – тьюторинг, підготовку до TOEFL, освіта дорослих, бізнес та туристична англійська, Advanced Instructor Diploma. Я також вивчаю іноземну мову – наразі українську. Я люблю фотографувати, вивчати політику і проводити час на свіжому повітрі, наприклад, ходити у походи і займатись каякінгом.

Kate Powell

Катерина Пауел

Провідна викладачка

Привіт! Мене звати Катерина. Я вирішила стати вчителькою ще в дитинстві, але перший науковий ступінь отримала з музики. Незадовго до випуску мені захотілося змін і я заглибилася у вивчення англійської. Здобуття ступенів бакалавра та магістра з англійської дало мені змогу подорожувати та викладати в багатьох країнах. Працюючи в Британській Раді в Малайзії, я отримала Pass A з CELTA. Проте прийшов час повертатися додому, де я склала TYLEC, IHCVYL, DELTA. Я навчаю студентів різних рівнів та віку.

Kate Stenzia

Катя Стензя

Викладачка

Привіт, я Катя. Я почала викладати англійську ще до того, як закінчила університет. У 2002 я брала участь у 2-місячній Канадсько-українській парламентській програмі. Цей досвід  розширив мої горизонти. У 2018 році я склала CELTA та приєдналась до Британської Ради, у 2019-2020 я отримала TYLEC, а в 2020 – CPE. Я щиро захоплююсь усіма людьми, які вивчають іноземні мови – від молодших учнів до дорослих – і намагаюсь допомогти тим, хто зважився на велику пригоду з вивчення англійської. 

Mila Konoplenko

Міла Конопленко

Викладачка

Привіт, я Міла і я з Луганська. Я почала викладати англійську у 2007 у моїй альма-матер, НТУУ “КПІ”. У 2014 році я приєдналася до Британської Ради. Моїми професійними досягненнями є звання кандидата педагогічних наук, CELTA, DELTA і TYLEC. Окрім зазначеного, я маю сертифікат професійного володіння англійською мовою (CPE). Я цікавлюся психологією розвитку. Мені також подобається читати наукову фантастику, грати в настільні ігри та займатися йогою.

CELTA – сертифікат Cambridge English, що підтверджує базовий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих.

DELTA – диплом Cambridge English, що підтверджує вищий ступінь кваліфікації викладача англійської мови для дорослих. 

TYLEC - сертифікат Trinity College London, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.

IHCYLT - сертифікат International House, що підтверджує ступінь кваліфікації викладача англійської мови для молодших слухачів віком від 6 до 17 років.