e-Twinning project
e-Twinning project

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. 

Україна долучилася до програми в 2013 р. у рамках Східного партнерства ЄС. Протягом року в eTwinning взяли участь 77 шкіл із різних українських областей. Для цього було створено спеціальний робочий простір – онлайн-мережу eTwinning Plus, куди також увійшли Грузія, Молдова, Азербайджан, Вірменія та Туніс. 

Що отримують учні, приєднавшись до спільноти eTwinning Plus

- можливість підвищити рівень англійської та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), досвід командної співпраці та реалізації проектів, нових друзів з Європи та нові знання про культуру та життя школярів з інших країн.  

Що отримують вчителі

- нагоду поділитися та перейняти досвід у колег з інших країн Європи, покращити навички ІКТ та реалізувати креативний підхід у навчанні. 

Подробиці щодо підключення до програми та анкету потенційного учасника Ви знайдете на сайті проекту.