Date
Четвер 26 лютого 2015 - 00:00 до Субота 28 лютого 2015 - 00:00
Місце проведення
Манчестер

Ви – інноватор у культурно-цифровій сфері?

Британська Рада та фестиваль FutureEverything запрошують одного інноватора з України, який працює в культурно-цифровій галузі, до участі у двадцятій річниці фестивалю FutureEverything, що відбудеться в Манчестері (Великобританія) 26-28 лютого 2015 року.

Обраний учасник чи учасниця візьме участь в унікальній міжнародній лабораторії, що триватиме два дні напередодні фестивалю, а також зможе представити свої напрацювання на FutureEverything. Для участі в лабораторії буде відібрано десять інноваторів з усього світу, які матимуть нагоду попрацювати разом та дослідити різноманітні аспекти технологій.

Доступ на події фестивалю, участь у лабораторії, переліт та проживання будуть забезпечені обраному учасникові безкоштовно.

Лабораторія дасть змогу дослідити зв’язок між інноваціями та інфраструктурою – місцями, системами та культурним контекстом. 

Учасники лабораторії матимуть унікальну нагоду розробити спільні проекти з міжнародними колегами. Їхні прототипи будуть представлені публіці в рамках програми фестивалю FutureEverything.

Про фестиваль FutureEverything

Вже 20 років фестиваль FutureEverything досліджує інновації, що народжуються на перетині цифрових технологій, суспільства та культури. Завдяки своїм регулярним подіям та мережам взаємодії він об’єднує авторів ідей, програмістів, митців, дизайнерів, урбаністів та управлінців, надихаючи їх експериментувати та співпрацювати у новий спосіб. 

У лютому 2015 року під час двадцятої річниці FutureEverything діячі культурно-цифрової сфери зберуться разом, щоб обмінятися своїми ідеями майбутнього. Фестиваль FutureEverything розгорнеться на все місто, поєднуючи масштабну конференцію з низкою культурних заходів – від виставок та концертів до пілотних випробувань нових технологій та ігрових соціальних експериментів. У 2014 році фестиваль зібрав близько 17 тисяч відвідувачів. Часопис The Guardian назвав FutureEverything одним із десяти найвпливовіших фестивалів ідей у світі. 

Ця можливість – для вас, якщо ви представляєте одну (або кілька) з таких категорій:

Ви працюєте на перетині технологій та культури
Ви – цифровий художник, виробник продуктів чи автор ідей
Ви – підприємець-інноватор у креативній сфері

Зокрема, ми шукаємо людей, які працюють за такими напрямками:

 • Розумні міста: цифрові та культурні підходи до містобудування
 • Майбутнє інтернету: «інтернет речей»
 • Розумна мобільність: інновації у сфері навігації і транспорту
 • Цифрові та соціальні інновації: громадська участь, розвиток спільнот та новітні способи застосування даних на користь місцевого населення
 • Творчі медіа: розвиток та експерименти – досвід, ідентичність, персоналізація тощо

Успішний кандидат одержить шанс долучитися до нової глобальної мережі інноваторів культурно-цифрової сфери, а також взяти участь в одному з провідних фестивалів світу, присвячених мистецтву та інноваціям. Він чи вона зможе представити свої концепції, продукти та послуги комерційним підприємствам і міжнародній спільноті дизайнерів та інноваторів, відвідувачам фестивалю та широкій публіці. Також учасник(-ця) матиме нагоду встановити міжнародні контакти та взяти участь у дискусіях про майбутнє технологій і культури.  

Як подати заявку

Якщо ви хочете взяти участь у конкурсному відборі, надішліть заявку обсягом дві сторінки на адресу futureeverything@britishcouncil.org, вказавши в темі повідомлення вашу країну проживання. Обсяг заявки не має перевищувати 2 МБ. Заявка повинна містити:

 • коротку професійну біографію (до 500 слів);
 • інформацію про ваш продукт або проект, а також обґрунтування його відповідності одній (чи кільком) із вищезазначених тем (500-1000 слів);
 • пояснення вашої мотивації до участі у фестивалі FutureEverything (до 200 слів);
 • два візуальних приклади вашого проекту (можна також дати посилання на Vimeo/YouTube/Flickr/тощо);
 • фотографії та інші додаткові візуальні матеріали заохочуються, але не будуть розглядатися без детальної письмової заявки;
 • кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні IELTS 5-6 чи вище (середній/обізнаний користувач або вище);
 • групи/команди також можуть подавати заявки, але мають бути представлені лише одним із членів;
 • ми приймаємо заявки лише від осіб, які працюють в Україні.

Важливі дати

12 січня 2015 року, 11:00 – крайній термін подачі заявок

19-20 січня 2015 року – співбесіди (через Skype/Hangout або по телефону)

24-25 січня 2015 року – лабораторія для інноваторів культурно-цифрової сфери

26-28 лютого 2015 року – фестиваль FutureEverything

Tag icon
мистецтво