Date
Середа 26 квітня 2017 -
14:30 до 17:30
Місце проведення
Києво-Могилянськіа Бізнес Школа (kmbs)

12 фіналістів CreativeEnterpriseUkraine – навчальної програми Британської Ради для молодих креативних бізнесів та стартапів – представлять свої проекти на відкритому пітчі у Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs)

Учасники пітчу змагатимуться за два грошові призи у розмірі 65 тис. грн. кожен,  навчання у  kmbsта індивідуальні стратегічні консультації для проектів. Аби переконати журі, у кожного бізнес-кейсу буде по 3 хвилин на пітч та до 10 хвилин на спілкування із журі й аудиторією.

Проекти фіналістів представляють такі сектори креативної економіки: видавництво, дизайн, ремесла, мода, кінодистрибуція, онлайн медіа, ІТ-рішення у креативній та туристичній сфері та ін.  У січні 2017 року відібрані учасники пітчу навчались на тренінгах програми CreativeEnterpriseUkraine, яку Британська Рада проводила спільно із фундацією із розвитку інновацій Nesta (Великобританія), консалтинговою компанією PwC Україна та локальними партнерами у чотирьох містах: Часопис (Київ), Spalah (Дніпро),  Pawilliion (Львів), Тепле Місто (Івано-Франківськ).  Загалом на другому наборі програми CreativeEnterpriseUkraineнавчалось 85 проектів.

Детальніше про CreativeEnterpriseUkraine: www.britishcouncil.org.ua/creativeenterprise

Подія безкоштовна.  УВАГА: кількість місць для аудиторії обмежена! Необхідна попередня реєстрація: docs.google.com/forms/d/1AkkmPItYupZ38mbEPOYo86-X10NNg7Leby-xqFt3J1I/edit

Початок: 14:30. Орієнтовна тривалість події: 3 години