Date
Четвер 21 березня 2019 -
17:00 до 20:00

Наша всеукраїнська програма для молодих підприємців Creative Enterprise Ukraine запрошує на підсумкову подію – ВИПУСКНИЙ!

Впродовж 2018 року спільно із британської агенцією з іновацій Nesta ми провели дев’ять тренінгів у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Житомирі та Івано-Франківську для понад 150 учасників. Всі вони розвивають власний бізнес або ж мають ідею продукту і планують заснувати власну справу в одному із секторів креативної економіки.

21 березня 2019 в Izone дев'ять учасників-фіналістів Creative Enterprise Ukraine презентують свої проекти у форматі відкритого пітчу перед журі і позмагаються за грошовий приз 55 тис. грн на розвиток бізнесу, а також за індивідуальні менторські сесії із експертами та інші нагороди.

На Creative Enterprise Ukraine. Випускний разом збереться спільнота випускників програми різних років. По всій Україні вона налічує вже понад 500 осіб! Також запрошуємо представників сектору культурних та креативних індустрій і тих, хто тільки думає навчатись на Creative Enterprise Ukraine у майбутньому.

Ми очікуємо небувалу концентрацію духу креативного підприємництва та нетворкінгу. В цей вечір в Izone точно можна буде знайти корисні та цікаві знайомства.

Окрім пітчів у програмі – панельна дискусія про розвиток креативного підприємницва в Україні і знайомство із продуктами наших випускників. Детальна програма буде оголошена ближче до події.

Подія безкоштовна. Кількість місць обмежена!

Попередня реєстрація обов’язкова: https://www.surveymonkey.co.uk/r/L77RQ6Z

Дедлайн для реєстрації: 20 березня 15:00

Декілька фактів: Creative Enterprise – глобальна навчальна програма для креативних підприємців-початківців. Реалізується британською агенцією з інновацій Nesta та Британською Радою. Географія програми охоплює 15 країн світу від Бразилії до Південної Азії. В Україні Creative Enterprise стартувала восени 2015 року.

Детальніше про Creative Enterprise Ukraine: www.britishcouncil.org.ua/creativeenterprise