Date
П'ятниця 14 грудня 2018 -
17:00 до 22:30

14 грудня у Львівській національній академії мистецтв (галерея ЛНАМ, вул. Кубійовича, 35б), відбудеться відкритий пітч проектів фіналістів Creative Enterprise Ukraine — всеукраїнської навчальної програми Британської Ради для молодих креативних бізнесів та стартапів. Початок о 17:00.

Учасники пітчу змагатимуться за грошову нагороду у розмірі 55 тисяч гривень та інші призи. Аби переконати журі, у кожного учасника буде по 3 хвилин на презентацію проекту та до 10 хвилин на відповіді.

Також у програмі: 

  • огляд можливостей для креативних підприємців в Україні;
  • виступи успішних підприємців та випускників програми Creative Enterprise Ukraine;
  • презентація нової програми Британської Ради Creative Spark;
  • нетворкінг.

Участь у заході безплатна. Реєстрація обов’язкова: https://www.surveymonkey.co.uk/r/8959WN5

Дедлайн для реєстрації: 12 грудня 2018 включно

Восени 2018 року тренінги програми Creative Enterprise Ukraine відбулися в чотирьох містах — Івано-Франківську, Одесі, Києві та Львові, в яких взяли участь понад 100 учасників. Серед них визначились десять фіналістів, які представлять на розсуд журі та аудиторії плани розвитку свого бізнесу. 

Британська Рада вже четвертий рік поспіль проводить програму Creative Enterprise в Україні спільно з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks та мережею локальних партнерів. Спільнота випускників програми налічує понад 450 учасників.