Date
П'ятниця 01 листопада 2019 -
19:00 до 22:00

Британський рок-гурт Circa Waves з Ліверпулю зіграє в київському клубі Atlas. Перший виступ гурту в Україні відбудеться 1 листопада у рамках Selector Live.

До свіжого релізу ліверпульців What's It Like Over There? доклав руку відомий продюсер Алан Молдер, який раніше працював з Foals та The Killers, в результаті – захоплюче поєднання британського інді з кіношним поп-звучанням та 10 незабутніх треків з якими хочеться провести все літо, а восени підспівувати вокалісту Kірану Шудалу.

“Нашою метою було створити щось максимально потужне та кінематографічне. Бути повністю відкритим до експериментів справді крута штука”, – розповідає Кіран Шудал. 

Альбом What's It Like Over There? – черговий крок вперед у симбіозі емоційної глибини текстів та майстерності написання музики. “Завдяки проникливий фортепіанній партії та ніжному голосу вокаліста трек Times Won’t Change Me настільки апетитний, що мимоволі хочеш його з’їсти, а трек Movies так і полонить своїм ритмом” – так відгукнулись про цей альбом медіа.

Однакове звучання всіх альбомів не про Circa Ways. Від сонячного інді – рок дебютника Young Chasers до більш важкого Different Creatures зі своїм драйвом гітар та ударними, новий альбом продовжує шлях бритроком, підсилюючи його електронними елементами, що робить Circa Waves ідеальним лайв-гуртом та відкриттям для величезної кількості меломанів по всьому світу. 

Selector Live – серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші. Українською мовою шоу виходить щовівторка на Радіо Аристократи.