Date
Четвер 01 грудня 2016 - 09:00 до Неділя 08 січня 2017 - 23:59

Креативні підприємці є рушіями сучасної економіки: будуючи зв’язки між творчими людьми і споживачами, вони сприяють економічному та культурному розвитку суспільств. Британська Рада об’єднала зусилля з британською агенцією з розвитку бізнесу та технологічних інноваційNesta та розробила триденні тренінги, на яких ви зможете отримати  знання та навички, що допоможуть розвинути вашу ідею чи стартап у сталий та потужний бізнес. Програма проводиться у партнерстві з креативними хабами у різних містах України. Локальний партнер тренінгів – PwCOpens in a new tab or window..

PwC організовує для учасників додатковий – четвертий день тренінгу, присвячений локальному контексту та основним умовам ведення бізнесу в Україні.

ДЛЯ КОГО?

• Тренінги розраховані на людей, які працюють у креативних та культурних бізнесах/стартапах у сферах: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа,  фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла.

• Учасниками можуть стати підприємці, які вже реалізували свою креативну ідею й мають 2-3 роки досвіду ведення бізнесу, а також люди на початковому етапі, які мають ідею і тільки планують перетворити її на сталий креативний бізнес.

В Україні програма була започаткована у 2015 році. У рамках першогу випуску учасниками тренінгів стали 94 креативні підприємці з чотирьох міст України, серед них 20 учасників отримали гранти на подальший розвиток їхніх креативних бізнесів. Натисніть тут, щоб дізнатись більше про підтримані проекти. 

Зверніть увагу: до 8 січня 2017 року триває прийом заявок на участь у тренінгах, що відбудуться у лютому 2017 року у 4 містах України: Києві, Львові, Дніпрі та Івано-Франківську. 

Більше інформації та форму заявки шукайте тут.