Dan Tsu
Date
Вівторок 06 листопада 2018 -
18:00 до 19:00
Місце проведення
http://aristocrats.fm/video/

5-8 листопада у Києві Ден Цу — бізнес-тренер у BIMM event-продюсер і директор компанії Lyrix Organix — представить інноваційну, креативну й інтерактивну воркшоп-програму у сфері організації музичних івентів.

6 листопада в рамках The Selector PRO Ден Цу завітає до студії Радіо Аристократи на special-чат із Лєрою Чачибая та слухачами.

Онлайн-стрім буде доступний на Facebook-сторінці та на сайті Радіо Аристократи.

Залишайте свої повідомлення у коментарях під стрімом і у телеграм-чаті Голос(А).

А також пишіть свої питання до Дена у дискусіях на сторінці події

У портфоліо Дена Цу — фестиваль Ґластонбері (сцена The Rum Shack), музичний фестиваль UK Beatbox Championships, Brighton Festival, Woodland Trust та співпраця з Британською Радою (Судан, Ефіопія, Росія). Він також був продюсером знакових подій і гастролей в Мерії Лондона (Адміністрації Великого Лондона), London 2012, в Roundhouse та в хабі Kings Place. Як прихильник нових талантів, тісно співпрацював з молодими виконавцями, серед яких — Ед Ширан, Akala та Кейт Темпест.

Ден Цу — доповідач та очільник навчального модуля «Менеджмент заходів» (бакалаврська програма «Музичний бізнес», інститут BIMM, Лондон). Ден є постійним розробником освітніх програм для молоді на заходах, що проходять, зокрема, у The Roundhouse, Мерії Лондона, на міжнародному фестивалі молодіжного мистецтва та в театрі Cardboard Citizens.