Date
Середа 08 грудня 2021 -
15:00 до 16:00

Наскільки ваші методи оцінювання студентів мотивують до навчання та сприяють глибшому розумінню теми? Як ефективно оцінювати навчальні досягнення в дистанційному форматі?

“Оцінювання є ключовим елементом успіху студента у вищій освіті та має розглядатися як інструмент для розвитку в навчанні. Це оцінювання задля навчання (assessment for learning), а не просто засіб для вимірювання рівня успішності - оцінювання навчання (assessment of learning)”- йдеться у публікації “Основи для підвищення успішності студентів. Підвищення успішності студента у вищій освіті” від Advance HE. Тож як проводити оцінювання студентів так, щоб воно сприяло поглибленню знань?

8 грудня 2021 ми провели вебінар в Zoom, під час якого спікери - викладачі університетів - поділилися власним досвідом та інструментами оцінювання студентів, які ви зможете використати у власній практиці.

Мова виступів - українська та англійська з перекладом.

Спікери:

Кеті Райт, заступниця директора з питань інновацій, Advance HE

Ольга Яшенкова, доцентка кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Мар’ян Слабінога, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу