Date
П'ятниця 08 квітня 2016 - 00:02 до Субота 09 квітня 2016 - 00:02
Місце проведення
Національний університет ім. Б. Грінченко

8-9 квітня 2016 року в Національному університеті ім. Б. Грінченко відбудеться 21-а щорічна національна конференція IATEFL Ukraine.

IATEFL Ukraine та Британська Рада в Україні запрошують викладачів та вчителів англійської на конференцію «New Generation Learning - New Generation Teaching». Скористайтеся можливістю відвідати презентації, дискусії, майстер-класи та книжкові виставки, а також розширити мережу знайомств серед професіоналів-викладачів англійської мови з України та за її межами. Зустріньтеся зі старими знайомими та розширте коло своїх професійних контактів.

Доповідачами виступатимуть:

Марджорі Розенберг – Викладач учіверситету Граца, вона поговорить про вихід із зони комфорту, стилі та методи викладання і типи классів, в яких випадає працювати.  Також про технології, які можна комфортно використовувати і та багатоманіття варіантів, які мають професійні викладачі поза класною кімнатою.

Хью Деллар - вчитель та тренер із 30-річним досвідом . Він розповість про успішне планування уроків і про те, які фактори для цього потрібно брати до уваги: досвід та вподобання студентів, їх очікування та систему екзаменації, тривалість занять, тощо. 

Аркадіуш Яворскі - викладає на магістерській програмі Університету Любліна, він розповість про мовні оцінювання. Ключовими питаннями будуть нові досягнення у мовних оцінюваннях і такі концепти, як Cambridge English або Learner Oriented Assessment. Розглянуться також основні етапи створення ефективних мовних тестів.

Петр Стеінбріх - викладач і тренер Католицького університету Любліна. Він розповість про digital грамотність як ключову складову сучасного викладання. Дізнайтеся про основні елементи та інструменти, які можна використовувати у класній кімнаті і як сучасні медіа потужності можуть допомогти як вивчати, так і викладати англійську як іноземну мову. 

Детальна інформація про конференцію запрошуємо переглянути на сторінці IATEFL Ukraine.