Анімація для молодої аудиторії G-AAAH! на фестивалі LINOLEUM
Date
Середа 02 вересня 2020 до Неділя 06 вересня 2020

З 2 по 6 вересня діти та їхні батьки побачать кращу світову анімацію у спеціальній дитячій програмі Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Цього року фестиваль відбудеться онлайн на платформі megogo.net.

Тема LINOLEUM 2020 – «Стати людиною» (Becoming Human). Що саме нас нею робить? У фільмах підбірки G-AAAH! досліджується розмаїття тем та ідей, які батькам часом складно обговорювати – емоції, стосунки зі своїм внутрішнім «я», почуття, які виникають через втрату, будування стосунків із зовнішнім світом та іншими людьми. Програма представлена Британською Радою у партнерстві з Intro Film, британською організацією, яка ставить кіно в центр навчального та особистого розвитку молоді. Програма включає підбірку різних анімаційних технік, фільми, які отримали чимало нагород і були офіційно відібрані численними міжнародними фестивалями.

Залиш слід (2016), реж. Крістіна С Нерданд

Родина арктичних лисиць вчиться примирятися з тим, що одна з них зникає. Історія про втрату та збереження пам’яті. Фільм отримав шість нагород на міжнародних кінофестивалях в категоріях «Найкращий фільм для дітей», «Найкраща анімація», «Найкраща музика» та інших.

Довершений світ (2016), реж. Карні і Саул

Хлопчик і його мама мандрують через цукрову країну чудес. Серед магічних білих краєвидів бувають моменти небезпеки та дива. Це музичне відео отримало декілька нагород в номінації «Найкраща анімація» від провідних подій у галузі, серед яких UK Music Video Awards 2017 та Berlin Music Video Awards.

Морська піна (2017), реж. Селіна Ваґнер

На спустошеному острові біля узбережжя Шотландії молода дівчина живе зі своїми батьками на закинутій і нелюбій фермі біля моря. Її батько закрився в собі, а мама нічого не бачить, крім свого нещастя, змушуючи дівчину виживати самостійно. Вона знаходить розраду в єдиній істоті на острові – величному морському орлі.

Фільм був номінований на премію BAFTA Scotland і включений в офіційний відбір понад 20 міжнародних фестивалів.

Балансуючий (2016), реж. Ліам Гарріс

Чудернацький старий Гаміш Фінт, який звик до усамітненого життя всередині свого підводного човна, врівноваженого на вершині гори, намагається втримати баланс, коли небажаний візит чайки розгойдує його світ.

У моєї мами хитромудрий мозок (2016), реж. Емма Лазенбу

Троє дітей, що живуть з мамами, які мають психічні хвороби, діляться своїми історіями та способами прийняти це.

Циклоп, реж. Бйорн-Ерік Асчім

Дрон доставляє пакунок в подорожі через величезний спустошений ландшафт. Зроблений як фільм-відкриття на Ciclope Festival Awards 2016. Прем’єра фільму відбулася на Kino International в Берліні з хором наживо на сцені.

Фільми демонструються англійською мовою з українськими субтитрами.