Date
П'ятниця 15 січня 2016 - 10:00 до Неділя 17 січня 2016 - 17:00

Марафон соціальної дії «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні

З 15 по 17 січня 2015 року Британська Рада спільно з локальними партнерами в більш ніж тридцяти містах України проведе перший всеукраїнський марафон проектів соціальної дії «Активні громадяни». Серія одночасних тренінгів та семінарів із соціального підприємництва, урегулювання конфліктів та сталого розвитку покликана спричинити нову хвилю суспільно значимих ініціатив в усіх регіонах країни.

Програма «Активні громадяни» вУкраїні спрямована на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли діалогу, уникненню конфліктів та збільшенню активності локальних громад. Саме тому в рамках марафону активісти з Волинської області проведуть тренінги в Краматорську, Слов’янську та Рівному, а їх колеги з Києва та Чернігова працюватимуть у Сєверодонецьку, Дніпропетровську та у Львові.

Охочі долучитись до події у своєму місці можуть звернутись до локального партнера, або скористатись Facebook-сторінкою марафону. Перелік партнерів події доступний на офіційному сайті Британської Ради. Слідкувати за марафоном соціальної дії он-лайн можна буде у соціальних мережах Twitter та Instagram за хештегом #ACmarathonUA.