Date
Четвер 17 лютого 2022 -
15:00 до 16:30

Сучасна освіта вимагає сучасних підходів до викладання, де значне місце займають технології. Як саме цифрові технології та інструменти пов’язані із викладанням та педагогікою? Як зробити навчання студентів цікавим та інтерактивним і водночас ефективним? Які корисні ресурси та застосунки мають бути збереженими у браузері кожного сучасного викладача?

Під час вебінару спікери поділилися власним досвідом використання цифрових інструментів для викладання. Доктор Джон Коллік розповів про навички студентів та викладачів, які необхідні в умовах швидких змін та трансформації освіти в наслідок пандемії Covid, і місце технологій в освітньому процесі. Ми отримали практичні поради та дізналися про програми, з якими працюють викладачі кількох університетів України. Спікери розповіли про практичні переваги використання тих чи інших програм для викладання своїх дисциплін.

Спікери та теми виступів:

  • Студенти і викладачі майбутнього: навички у світі, що змінюється – Джон Коллік, доктор, керівник відділу стратегічного планування у сфері освіти, Promethean
  • Сучасні технології у викладанні: порятунок чи випробування викладача? – Ксенія Тюхменьова, начальник відділу міжнародних проектів НТУ "Дніпровська політехніка"
  • Викладання математики як мистецтво – Анастасія Яковенко, старший викладач кафедри математики і фізики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

Мова виступів – українська та англійська з перекладом.