See Into The Future Conference 2014
Date
Вівторок 18 листопада 2014 - 00:00 до Середа 19 листопада 2014 - 00:00
Місце проведення
Астана, Казахстан

Приєднайтеся до нашої захопливої ініціативи у Східній та Південній Європі та Центральній Азії щодо питань професійних навичок, підприємництва та працевлаштування молоді. Разом з міжнародними партнерами ми збираємо лідерів центральних та місцевих органів уряду, університетів, коледжів та сфери бізнесу Великої Британії, Казахстану та країн регіону.

Учасники піднімуть низку важливих питань:

  • Як навчальні заклади та індустрія можуть краще взаємодіяти одне з одним?
  • Як допомогти молоді зробити правильний кар’єрний вибір та як індустрія може забезпечити, щоб молодь отримала потрібні професійні навички?
  • Які зміни мають відбутися, щоб у майбутньому молодь була краще підготовленою для працевлаштування та професійного успіху.

Конференція SEE Into the Future Astana пройде 18 та 19 листопад 2014 року в Астані, Казахстан. Ознайомитися з докладною інформацією про конференцію та пройти реєстрацію можна тут.

Якщо ви студент або випускник британського університету та хочете поділитися власним баченням, чи достатній рівень підготовки у навчальних закладах молодь отримує для майбутньої роботи, станьте учасником нашого опитування та онлайн-дискусій.

Пропонуємо ознайомитися з думками британських та міжнародних експертів з питань теперішнього рівня професійних навичок, підприємництва та працевлаштування у серії онлайн-статтей. Також завітайте на сторінку наших мовних конкурсів, щоб дізнатися, як виграти безкоштовний мовний курс у Великій Британії.

Реєструйтеся на #SeeIntoTheFuture – конференцію, де знайдеться щось корисне для кожного.